Video: Aj čodnes.sk podporuje ihrisko Žihadielko

V pondelok 15. januára odštartoval už tretí ročník úspešného projektu Žihadielko. Prievidza sa stala jedným zo 74 slovenských miest, ktoré sa doň tento rok zapojili. Uchádza sa o hlasy verejnosti, ktoré prispejú k tomu, aby aj v okresnom meste vyrástlo rozprávkové detské ihrisko.

žihadielko Prievidza

V lete vyrastie na Slovensku ďalších desať detských ihrísk Žihadielok. O tom kde, rozhodnú v hlasovaní ľudia.

Moderných a bezpečných detských ihrísk stále nie je v našich mestách dosť, Lidl sa preto rozhodol zopakovať úspešný projekt Žihadielko. V lete pribudne na Slovensku ďalších desať ihrísk včielky Maje a jej kamarátov. O tom kde, rozhodnú v hlasovaní opäť ľudia.

Do hlasovania o ihrisko Žihadielko sa môže celé Slovensko zapojiť opäť od 15. januára až do 28. februára 2018. 10 miest s najvyšším počtom hlasov získa nové Lidl ihrisko Žihadielko.

Hlasovanie prebieha na stránke: https://zihadielko.lidl.sk/

V roku 2018 prichádza súťaž s NOVINKOU. Bola vytvorená špeciálna kategória pre tie mestá, ktoré už Lidl ihrisko Žihadielko vyhrali v minulých dvoch ročníkoch súťaže. Súťažiť sa teda bude celkovo v piatich kategóriách. Sú štyri kategórie, do ktorých sú mestá zaradené podľa počtu obyvateľov. V piatej špeciálnej kategórii sú víťazné mestá z rokov 2016 alebo 2017, ktoré prejavili záujem opäť sa zapojiť.

Hlavné menu