Video: Títo dobrodruhovia nás budú reprezentovať na Red Bull Rapids na kanály v Čunove

Kreatívne plavidlá na rozbúrených perejách sa plavia po prvýkrát na Slovensko! Po anglickom Nottinghame a austrálskom Sydney je slovenská riava v Ȍunove tretím dejiskom Red Bull Rapids. Desiatky plávajúcich skvostov sa predstavia v sobotu 15. septembra v areáli Divoká voda.

Do konca júla posielali vychytení lodní konštruktéri vycibrené návrhy plávajúcich skvostov. Do lodnej knihy Red Bull Rapids sa zapísalo 55 posádok, z ktorých, po triezvom uvážení nosných a plavebných možností, dostalo plavebné povolenie 40 najlepších. Eiffel Boat na počesť Petra Sagana a bratov Velitsovcov, svadobná loď Just Married, v prípade potreby TOItanic, voňavá vývarovňa, hraný serial Mafstory, legendárny krížnik Potmekním, či jednopriestorový dom so vstavanou záhradou z Liptovskej Tepličky a poplaví sa aj Snehulienka a 7 trpaslíkov.

Z podujatia:

fotogaléria tu

viac videa tu

Tím z firmy vauu.eu má názov Recydiation a má aj vznešené poslanie, a to širiť myšlienku recyklácie! Prídite podporiť náš tím z Hornej Nitry v sobotu 15. septembra do areálu Divoká voda v Čunove.

Hlavné menu