Články

Lucia - Slovenské tradície a zvyky

Tradície a zvyky Na Luciu 13. 12.

Prevádzková hala na predaj

Ponúkame na predaj ̎PREVÁDZKOVÚ HALU ̎ Objekt vo výstavbe s rovinatým pozemkom v priemyselnej zóne v Prievidzi na ul. Montážna.

Poďakovanie mestu Prievidza za poskytnutie dotácie

Mesto Prievidza vyhodnotilo hlasovanie o projektoch participatívneho rozpočtu pre rok 2018. Do druhého ročníka sa zapojilo celkovo 13 projektov.

Mobilná ľadová plocha a Vianočná výzdoba v Prievidzi 2018

Zamestnanci Technických služieb inštalovali vianočnú výzdobu. Tá bude inštalovaná okrem tradičných miest aj v nových lokalitách.

Foto a video: Vstup do lesoparku skrášľuje nový multifunkčný objekt

Najmä obyvatelia prievidzského sídliska Kopanice si určite všimli, že pri vstupe do lesoparku od Clementisovej ulice vyrastá drevená stavba. Je to nový vstupný multifunkčný objekt (vstupná brána), ktorá nahrádza pôvodnú a zničili ju vandali. Vybudovať ju dala samospráva.

Rozhovor: Branislav Deák o predstavení Chlieb s maslom "Iba naznačím, že je o troch kamarátoch, ktorí sa rozhodnú žiť bez žien..."

 

Branislav Deák: Štúdium herectva na bratislavskom konzervatóriu ukončil v roku 2004 anásledne pokračoval na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Od roku 2008 pôsobí ako herec na voľnej nohe. Okrem divadelného účinkovania stvárnil postavy v seriáloch Medzi nami (2005), Mesto tieňov (2008), Expozitura (2008), Odsúdené (2009) a Kriminálka Staré mesto (2010). S režisérom Dodom Banyákom nakrútil rozprávky Zlatý hlas (2004) a Aj kone sa hrajú (2010).

Podbrezová sa prepadla a Slovan si brúsi zuby na ďalší titul

Podbrezová už po novom nefiguruje v top šestke slovenskej Fortuna ligy. Ešte na začiatku mesiaca ich výsledky nasvedčovali tomu, že sa im v rámci sezóny celkom dobre darí. Ich posledná prehra v zápase proti Slovanu však bola už treťou prehrou v rade a neúspech v posledných zápasoch tak tím Mareka Fabuľu posunul na siedme miesto v ligovej tabuľke.

Foto: Dopravné obmedzenia na Mierovom námestí na Sídlisku

Upozorňujeme obyvateľov, že mesto Prievidza plánuje začatie stavebných prác na  rekonštrukcii miestnej  komunikácie  na Mierovom námestí pred budovou Art point.

Backpackers radia: Ako si vybrať batoh na cestovanie!

Cestovatelia, ktorí majú bohaté skúsenosti vedia presne, aký turistický batoh je ideálny. Využite ich rady a pohodlne cestuje so svojim batohom na chrbte aj celý deň.

Video: Bohdan Cagáň - Úsmevné aj absurdné maskáčové príbehy

Na slovenský knižný trh sa dostala knižka Maskáčové príbehy. Už zo samotného názvu je zrejmé, že ide o dielo spojené s vojenčinou. Hoci kniha bola uvedená do života pred časom v Žiline, prievidzskú premiéru mala 22. októbra v Gymnáziu Vavrinca Benedikta Nedožerského.

Syndikovať obsah

Hlavné menu