Články

Kovové kartotéky stále dominujú. Niektoré ochránia dokumenty aj pri požiari!

Najdôležitejšia u kartoték bola síce niekedy ich funkčnosť, ale aj tu sa vývoj posunul ďalej. Kartotéky je možné zladiť so zvyškom miestnosti a urobiť z nich dominantný prvok.

Foto a video: V Prievidzi vybudujú dve nové fitnes ihriská a futbalové ihrisko na Ulici energetikov má nový trávnik

Prievidžania sa môžu už onedlho tešiť na dve nové fitnes ihriská. Mesto Prievidza ich do konca októbra vybuduje na Nábrežnej ulici a vo vnútrobloku na uliciach Banícka, J. Palkoviča a J. Siváka.

Video: Film o meste Prievidza. Prievidza - mesto pre život

Poznáte tú pesničku,v ktorej sa spieva, že najväčšia diera je Prievidza? My si to však nemyslíme a dokonca vám to aj dokážeme. Pozrite si film Prievidza – mesto pre život.

Odstávka vody IBV - Prievidza

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s., upozorňuje, že dňa 8. 10. 2018 bude opravovať haváriu na vodovodnom potrubí v Prievidzi, na ul.  Bottova 8.

Foto: Parkovisko v lokalite ulice Rázusa na sídlisku Zapotôčky je hotové

Výstavba dlho očakávaného parkoviska v lokalite ulice M. Rázusa je hotová. Ide o realizáciu prvej fázy. Budúci týždeň by sa mala stavba preberať, a následne bude prebiehať kolaudácia. Sprístupnené by malo byť do niekoľkých týždňov. V prvej fáze bolo vybudovaných cca  97 parkovacích miest.

Video: Deň obcí Pravnianskej doliny 2018

Presne v deň sviatku Sedembolestnej Panny Márie zorganizovalo občianske združenie Hornonitrie v spolupráci s členskými obcami šiesty ročník Dňa obcí Pravnianskej doliny. Námestie v Nitrianskom Pravne bolo aj tento rok plné.

Inkontinencia v tehotenstve a po pôrode je dnes už riešiteľným problémom

Kedysi zdravotné problémy sprevádzali rôzne komplikácie, nad ktorými sa ľudia ani nepozastavili.

Video: Uspeli s projektom obnovy telocvične v Základnej škole Sama Chalupku

Ministerstvo školstva rozdelilo v rámci projektu výstavby, dostavby a rekonštrukcií školských telocviční 9 miliónov eur. Medzi úspešnými žiadateľmi o tieto peniaze bolo aj mesto Prievidza. Zrekonštruuje za ne telocvičňu v Základnej škole Sama Chalupku.

Video: Dar v podobe detského ihriska na Palárikovej ulici v Prievidzi

Detské ihrisko na Palárikovej ulici v Prievidzi dostáva novú podobu. Na jeho obnovu získalo mesto peniaze z mimorozpočtových zdrojov.

S dobrým cestovným poistením aj na kraj sveta

Chystáte sa na dovolenku do zahraničia bez cestovky? Mladí dobrodružne naladení ľudia túto možnosť využívajú čoraz častejšie. Objednať letenku v predstihu, aby bola lacnejšia, a zabezpečiť ubytovanie, aby vám ho na poslednú chvíľu nikto nevyfúkol, je samozrejmosť. Zoznam vecí, ktoré treba zbaliť, priebežne dopĺňate, aby ste na nič nezabudli. Ste si istí, že to je všetko? Krátkodobé cestovné poistenie máte?

Syndikovať obsah

Hlavné menu