Články

VIDEO: Na sídlisku Zapotôčky začnú už o týždeň výstavbu veľkého parkoviska

Po podpise zmluvy začína výstavba dlho očakávaného parkoviska v lokalite ulice M. Rázusa. V prvej fáze bude vybudovaných cca  97 parkovacích miest.

Výsledky participatívneho rozpočtu 2018 - Prievidza

Mesto Prievidza vyhodnotilo hlasovanie o projektoch participatívneho rozpočtu pre rok 2018. Do druhého ročníka sa zapojilo celkovo 13 projektov. Prinášame výsledky hlasovania, ktoré rozhodlo o umiestnení jednotlivých projektov v rámci Participatívneho rozpočtu pre Prievidzu 2018.

Meštiansky dom na Námestí slobody prejde tento rok rekonštrukciou za takmer 1,5 milióna eur

V týchto dňoch bola podpísaná zmluva na rekonštrukciu Meštianskeho domu na Námestí slobody v centre Prievidze. Podpis zmluvy je posledný krok pred začatím stavebných prác. Tie by mali na objekte, ktorý je pozostatkom historickej prievidzskej architektúry, začať už tento mesiac.

Na španielskych letiskách musí byť malá voda za maximálne 1 euro

Nová podmienka je už zahrnutá v zmluve 19 obchodoch na šiestich letiskách.

Zomrel herec Verne Troyer, známy z filmov o Austinovi Powersovi

LOS ANGELES 22. apríla (WebNoviny.sk) — Zomrel americký herec Verne Troyer. Informoval o tom jeho zástupca na službe Instagram a sociálnej sieti Facebook s tým, že štyridsaťdeväťročný Troyer naposledy vydýchol v ...

James Blunt sa v máji predstaví v Bratislave

Jeden z najúspešnejších popových spevákov súčasnosti James Blunt po ázijskej časti jeho svetového turné pokračuje v máji opäť v Európe. V rámci svetového turné The ...

Natalie Portman si odmietla prísť prevziať židovskú Nobelovku

JERUZALEM 21. apríla (WebNoviny.sk) — Oscarová herečka Natalie Portman si v júni neprevezme prestížnu izraelskú Genesis Prize, známu tiež ako židovská Nobelova cenu.

Dôvodom sú nedávne udalosti v Izraeli, ktoré ju ...

Ilona Csáková má aj po vydaní nového albumu kopec nápadov a pracuje na nových pesničkách

Česká speváčka Ilona Csáková má aj po vydaní čerstvej štúdiovky Pořád jsem to já množstvo hudobných nápadov a pracuje na nových pesničkách.

„Mám teraz potrebu byť ...

Zapletal: Smrkovský bol veľmi blízky spolupracovník a partner Dubčeka

Na snímke z 28. decembra 1989 Alexander Dubček doma.

Syndikovať obsah

Hlavné menu