Quantcast

West Side Story - Preložené na 1. 11. 2021!

Divadlá
City Nike Arena - Športová hala Prievidza
Od do

Na základe protiepidemických opatrení ústredného krízového štábu SR sa predstavenie prekladá na pondelok, 1. novembra 2021 o 19.00 h v Športovej hale v Prievidzi. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.


Najlepší muzikál všetkých čias a celosvetovo obľúbený West Side Story prichádza priamo z Broadwaya aj do nášho mesta!

Jeho uvedenie na Broadway v roku 1957 kompletne prepísalo históriu  muzikálového divadla. Odvtedy sa nepretržite hrá na javiskách po celom  svete. Ani po vyše šesťdesiatich rokoch neprestávajú nesmrteľné melódie  Leonarda Bernsteina („Maria“, „Tonight“, „Somewhere“ alebo „I Feel  pretty“) fascinovať divákov.

Tento novodobý príbeh Rómea a Júlie sa odohráva v newyorskej štvrti  Upper West Side v päťdesiatych rokoch. Je plný lásky, nenávisti,  žiarlivosti a stretu dvoch odlišných kultúr. Otvára otázky rasové, ako i  migračné, čím diváka dovedie až k slzám.

V muzikáli pod režijnou taktovkou Jána Jackuliaka zažijete obrovskú,  dravú energiu, svetové hity i fantastické spevácke, herecké a tanečné  výkony. Zahviezdi Dušan Cinkota, Tomáš Palonder, Gregor Hološka,  Katarína Ivánková, Romana Dang Van, Silvia Soldánová, Ondro Antálek, Ján  Jackuliak, Peter Trník a mnohí ďalší. Muzikál je tak zárukou  fenomenálneho zážitku, ktorý vás postaví zo stoliček!

Vstupné od 24,00 €. Vstupenky zakúpite v sieti predpredaj.sk alebo v pokladni Domu kultúry Prievidza.


Odporúčané akcie