FESTIVALOVÁ PRIEVIDZA: Z rozprávky do rozprávky

Divadlá
Mestský park Prievidza

FESTIVALOVÁ PRIEVIDZA: Z rozprávky do rozprávky

Milí malí aj veľkí snílkovia! Toto leto premeníme Mestský park na magickú ríšu rozprávok, kde ožijú všetky vaše obľúbené postavy. Pripojte sa k nám na detský divadelný festival Z rozprávky do rozprávky a zažite deň plný zábavy (06. júl 2024, Mestský park).

V rámci podujatia vás čaká bohatý program, ktorý štartuje už od 14.00 h s Divadlom NAtraKY a ich rozprávkovým predstavením Guľko Bombuľko. Potom sa malí návštevníci môžu tešiť na Vesmírnych hrdinov od Chodúľového divadla Creative Shows, ktorí prinesú veselé a dobrodružné príbehy. Následne sa na scéne objavia Edo Drewo a Lesná víla, ktorí rozohrajú príbehy z čarovného lesa. O 17.00 h vystúpi Divadlo Dvor zázrakov s rozprávkou Palica von z vreca, ktorá vás prenesie do sveta zázračných príbehov. Po nich príde na scénu Teáter komika  s divadelným predstavením Hráme sa na silákov.

Súčasťou podujatia je aj bohatý sprievodný program, ktorý zahŕňa Letnú čitáreň, v ktorej privítame spisovateľku Lucku Benkovú. Tá nám, v rámci besedy porozpráva o svojej tvorbe. Tešiť sa môžete na prehliadku exotických papagájov Arakovo, maľovanie na tvár, tvorivé dielničky s COOP Jednota, workshop s Fotoklub Junior, pixel skladačky a samozrejme vyhodnotenie súťaže Moja naj rozprávka.

Príďte si užiť deň plný rozprávok, zábavy a fantázie! Tešíme sa na vás!

 

Vstupné pre každého: 3,00 € v predpredaji, 6,00 € v deň konania.

Predpredaj na https://vstupenky.kasspd.sk v pokladni DK Prievidza.

Každá vstupenka je zlosovateľná v tombole

V prípade dažďa je podujatie zrušené.

Vstupenky

Odporúčané akcie