Quantcast

Mafiánske historky 2: Csabova pomsta - Preložené na 10. 02. 2022!

Divadlá
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
Od do

‼️ POZOR ZMENA TERMÍNU ‼️
Vzhľadom na trvajúcu situáciu s pandémiou COVID-19 a z technických príčin sa podujatie prekladá na 10. februára 2022. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade, že vám nový termín nevyhovuje, vstupenky zakúpené v pokladni Domu kultúry Prievidza je možné vrátiť do 11. novembra 2021. Za pochopenie ďakujeme.

Chcete sa kvalitne zabaviť? Tak to vás pozývame na voľné pokračovanie úspešnej komédie Mafiánske historky s názvom Mafiánske historky 2: Csabova pomsta

Aj typických mafiánov z konca minulého storočia zasiahlo milénium – havajské košele, obnažené hrude a výrazné "reťázky" nahradili dokonale padnuté obleky a kurzy platené z najvyšších inštitúcií. Angličtina sa neučí doma, ale priamo na Malte! Dievčatá sa pri silných mužoch zmenili tiež. Už nenosia kožuchy, ale bojujú za slobodu zvierat – stále tým svojím typickým spôsobom. Karma však dobehne každého a neujdú jej ani naše 4 kultové postavičky, ktorých humor je stále aktuálny.

Účinkujú: Peter Sklár (v alternácii so Sväťom Malachovským), Peter Batthyány, Martin Vanek, Igor Adamec

Peter Sklár účinkoval v divadlách GunaGu, L+S a aktuálne aj v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Na obrazovkách sa stal populárnym vďaka zábavnej relácii S.O.S. Neskôr sa stal hlavnou postavou seriálu Mafstory a dnes úspešne úraduje ako starosta v Hornej Dolnej. Vo svojom meste ho môžete vidieť v divadelno-folklórnej veselohre Čachtická pani a Pyžamo pre šiestich.

Svätopluk Malachovský vyštudoval operný spev a viac ako 10 rokov sa mu aj profesionálne venoval. Nakoniec však tento vážny žáner zamenil za oveľa vtipnejšiu polohu – preorientoval sa na humor. Zahral si v Radošinskom naivnom divadle a v Štúdiu L+S. Účinkoval v televíznej relácii Kredenc, Atletico Cvernofka, Autoškola a mnohé ďalšie.

Peter Batthyány je majster v electric boogie, člen divadla Stoka či GunaGu. Bonmoty tety Márgit zo seriálu Mafstory už zľudoveli a rovnako aj jeho postava jednoduchého policajta v seriáli Profesionáli.

Martina Vaneka a Igora Adamca si mnohí pamätajú ako svojráznych moderátorov detskej relácie Kakao, ktorá im však vôbec neubrala na drsnosti, s ktorou účinkovali v mafiánskom sitkome Mafstory. Martin Vanek úspešne účinkuje v SND v Bratislave a sprevádza deti svetom opier.

Vstupné: 18,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni DK PD alebo v sieti Ticketportal a predpredaj.sk.

O tom, že ani vo voľnom pokračovaní Mafiánskych historiek nebude chýbať improvizácia a svojský jazykový prejav, nemusíte pochybovať. Každé predstavenie má ambície byť nenapodobiteľné!


Odporúčané akcie