Moje meno mám napísané na dverách - divadlo

Divadlá
Art point Prievidza
-

Divadelná inscenácia:

Moje meno mám napísané na dverách, je tajomným nahliadnutím do „duše“ muža, ktorý cíti potrebu rozprávať o sebe, svojich láskach a snoch, prehrách a výhrach v živote. Ochote podeliť sa o spomienky a prežívané. Nebyť pri tom sám a nájsť pochopenie. Samotný príbeh je čiastočne detektívnou zápletkou, keď divák sa snaží intuitívne ako aj logickou dedukciou špecifikovať, čo je a bolo skutočnosť a čo fikcia.


Autor predlohy a účinkujúci v inscenácii, Andrej Opálený, sa už niekoľko rokov sa venuje písaniu divadelných hier, spolupracuje s divadelnými súbormi pri ich inscenovaní. Inscenuje výlučne autorské texty. Pracuje s deťmi pri tvorbe autorských predstavení.


Režisér, Vladimír Mores je autorom dvadsiatich ôsmych divadelných hier. Režijne a autorsky spolupracuje s viacerými najmä amatérskymi divadlami, najvýraznejšie s Divadelným súborom Jána Palárika z Čadce. Takmer dvadsať rokov pôsobí ako pedagóg literárno - dramatického odboru ZUŠ L. Árvaya v Žiline. Každoročne sa zúčastňuje amatérskych divadelných prehliadok.


Vstupné 9€ / 6€ v predpredaji v Art point od 2.6.2020

počas pracovných dní v čase od 13,00 do 17,00 hod.

Počet miest je obmedzený, rezervácie na č. 0918111317

Odporúčané akcie