Nedeľa s rozprávkou - TdPASLÍK

Divadlá
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
27.1.2019 - 15:00

Nemáte program na nedeľné popoludnie? A čo tak zobrať deti do divadla? Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na ďalšie predstavenie zo série rozprávkových nedieľ, ktoré je určené pre deti a rodiny. Už 27. januára 2019 o 15.00 h v Dome kultúry sme pre vás pripravili rozprávočku pod názvom „TdPASLÍK“ v podaní Divadla na hojdačke zo Žiliny.

Deti sa budú cítiť ako doma, v príjemnom prostredí, na vankúšikoch a dekách! A že čo ak tam nebudú môcť obsedieť? Alebo sa budú báť? Tak pre tento prípad, nebudú chýbať tvorivé dielničky pre všetky neposedné detičky.

O rozprávke: Hlavný hrdina príbehu sa vydá do sveta zastaviť slnko, aby jeho kamarátka slnečnica na jeseň neodkvitla. Na svojej ročnej púti zažije rôzne dobrodružstvá, stretne mnoho priateľov, ktorí tiež potrebujú k životu slnko a na koniec…vlastne, koniec už uvidíte v divadle. V predstavení sú zastúpené viaceré témy: 4 ročné obdobia – súvislosti medzi prírodou a jej cyklami, kde sa v druhom pláne snažíme citlivo načrtnúť aj tému pominuteľnosti. Ako už aj názov predstavenia napovedá, zaoberáme sa tiež logopedickou témou – aj človek s rečovou vadou dokáže spraviť veľké veci, ak na sebe pracuje.

Nechýbajú ani veselé pesničky a prvky interakcie s publikom. Vhodné pre divákov 3-10 rokov, dĺžka predatavenia 40-45 min.

Vstupné: 3,00 € pre všetkých. Vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza v predpredaji od 8. januára 2019.

 

Odporúčané akcie