Predpremiéra hry Besame mucho v podaní Radošincov

Žáner:
13.11.2017 - 19:30 - 21:30
Inscenáciu Besame mucho, Štepkovu absurdnú komédiu s piesňami Juraja Haška, pripravuje skúsený realizačný tím, čo jednoznačne sľubuje divákom RND nevšedný divadelný zážitok.
Pre veľký záujem pridávame 2. predstavenie o 16.30 h!
----------------------------------------------------------
Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na najnovšiu hru Radošinského naivného divadla – Besame mucho, ktorú odohrajú na doskách Domu kultúry Prievidza už 13. novembra 2017 o 19.30 h. 
 
Dramatik Štepka v novej hre s exotickým názvom Besame mucho pôsobivo a, samozrejme, vtipne rozohráva zaujímavé, pestré osudy a spletité príbehy ľudí z najsúčasnejšej súčasnosti neďaleko anonymnej slovenskej stanice. Chodci, čo náhodne prechádzajú okolo odloženého tajomného kufra, zároveň nepriamo prichádzajú k hudobníkovi a spevákovi bezdomovcovi Kokimu so svojimi trpko-smiešnymi životnými príbehmi. Vedľa bývalého rockera a jeho náhodne pozbieranej pouličnej kapely sa znenazdania ocitne drahý kufor, čo začne veľmi iritovať náhodných chodcov, funkcionárov, ale aj zlodejov, policajtov, takých aj onakých občanov. Všetci sú zvedaví nielen na bezdomovca Kokiho, ale najmä na pôvod a hlavne obsah kufra – a my sa zase cez ich reakcie nepriamo dozvedáme o ich ľudskom pôvode a obsahu.  Iste napokon nejde o obsah kufra, ale o ten obsah v nás...
 
Inscenáciu Besame mucho, Štepkovu absurdnú komédiu s piesňami Juraja Haška, pripravuje skúsený realizačný tím, čo jednoznačne sľubuje divákom RND nevšedný divadelný zážitok.
 
Režisér: Ondrej Spišák 
Dramaturgička: Darina Abrahámová 
Scénograf: František Lipták
Kostýmová výtvarníčka: Katarína Hollá 
Choreografka: Eva Burdová 
Producent: Ladislav Hubáček.
 
Vstupné: 17,00 €, vstupenky už v predaji v pokladni KaSS.
 
RND2
 
 
 
 
 

Hlavné menu