SHOW OCKO – one man show Romana Pomajba

Žáner:
11.06.2013 - 18:00
Z dôvodu nepredvídateľných okolností sa plánované predstavenie SHOW OCKO, ktoré sa malo konať dňa 11.06.2013 R U Š Í !
Predstavenie uvedieme v náhradom termíne, o ktorom Vás budeme včas informovať. Zakúpené vstupenky je možné vrátiť priamo v pokladni Domu kultúry.

 

Skvelá komédia, ktorá si už podmanila divákov na celom svete, konečne dorazila za nami aj na Slovensko a aj priamo k nám do Prievidze!

Chlapi, nie ste v tom sami, príďte sa pozrieť, ako sa to dá s humorom zvládnuť. Ženy sa naopak na chvíľku dostanú do hlavy mužom a pochopia všetko doposiaľ nepochopené. A pokiaľ ešte deti nemáte, alebo Vám už odrástli ? Nevadí, určite sa v mnohých situáciách nájdete tiež.  
Zabudnite na sex, spánok a kľud! Vstup detí do Vášho života všetko zmení... Ako vyzerá taká príprava na dieťa a pôrod ? S OCKOM zistíte, že všetko je aj tak nakoniec úplne inak, ako ste sa to učili v pred pôrodnom kurze... Výsledkom je novorodenec, šedo zelený a špinavý od všetkých telesných štiav, Vám však bude pripadať absolútne krásny a dokonalý. A potom to príde – všetci by sa radi vyspali, ale nepodarí sa to nikomu. Intímny život ide do hája, obaja partneri sú podráždení, unavení - ale vlastne veľmi, veľmi šťastní...

Večer plný dobrej nálady a humoru zaručený!
Pripravte si vreckovky, pretože budete plakať od smiechu aj dojatia.

Vstupné:
11,- Eur hlavná sála
9,- Eur balkón stred
7,- Eur balkón boky

Predstavenie sa uskutoční dňa 11.06.2013 o 18:00 hod v Dome kultúry v Prievidzi. Lístky sú už v predpredaji priamo v pokladni Domu kultúry v Prievidzi. Je možná aj telefonická rezervácia v pracovných dňoch na číslach: 0904 752 758 a 046/ 541 20 29.

Obsadenie : Roman Pomajbo v réžii Eduarda Kudláča.
Autor : Bjarni Haukur Thorsson

Hlavné menu