Bojnický Kračún 2019 - 6. ročník - kompletný program

Iné akcie
Hurbanovo námestie, Bojnice
-

KRAČÚN - viete, čo znamená toto slovo? Označuje sa ním slovanský  sviatok zimného slnovratu a u niektorých Slovanov dodnes znamená  Vianoce.

 V Bojniciach sa v piatok 20. a sobotu 21.  decembra 2019 uskutoční už 6. ročník tohto atraktívneho a veľmi  príjemného podujatia – Bojnický Kračún 2019.

Kompletný koncert HRDZA môžeš zažiť v sobotu 21.12 večer v Bojniciach viac info tu Koncert Hrdza - Pánsky pivovar Bojnice

Nebude to  len taká obyčajná akcia, ale tak trochu magické stretnutie všetkých ľudí  dobrej vôle v období pred Vianocami. Okrem remeselných trhov a rôznych  tradičných dobrôt, ktoré rozvoňajú priestor v mestečku pod romantickým  zámkom, sa môžete tešiť na zaujímavý kultúrny program. Špeciálne pre deti je pripravené divadielko, zdobenie vianočného stromčeka, drevený  kolotoč, pre všetkých tombola o zaujímavé ceny. Súčasťou podujatia bude  zapaľovanie Kračúnskych magických ohňov v spojení s bylinkami a ohňová  show. V piatok aj sobotu večer program pokračuje hudobnými koncertami v  bojnických gastro podnikoch. Príďte v posledný predvianočný víkend nasať  tú správnu vianočnú atmostéru do Bojníc, ktorá pohladí vaše duše a  zohreje vaše srdcia. Bude to stáť za to.

Pozrite si kompletný program Bojnický Kračún 2019


Kompletný koncert HRDZA môžeš zažiť v sobotu 21.12 večer v Novákoch viac info tu Koncert Hrdza - Nováky

Foto a video: Bojnický Kračún 2017 - 4. ročník


Bojnický Kračún 2019 - 6. ročník - plagát


Odporúčané akcie