Mikulášsky sprievod anjelov a čertov

Iné akcie
Námestie slobody Prievidza
5.12.2018 - 16:00

Vianočné obdobie začína v meste Prievidza príchodom Mikuláša, ktorý k nám zavíta v stredu, 5. decembra 2018 a otvorí Vianoce v meste.

Mikulášsky sprievod anjelov a čertov vyštartuje o 16.00 h od „kostola Piaristov“ na Námestie slobody. Na čele sprievodu pôjde Mikuláš a jeho družina.

Spoločne s anjelikmi a čertíkmi sa presunieme na Námestie slobody, kde na nás čaká interaktívna veselá show v podaní Crazy Chichi & friends, rozsvietenie vianočného stromčeka a mnoho sladkostí od Mikuláša a jeho pomocníkov. Podujatie bude prenášané na veľkoplošné plátno.

Zároveň vás pozývame na veselé rozprávkové predstavenie pre verejnosť „Naša rozprávková ulica“, ktoré si pre vás pripravilo Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v podaní Divadla „A“ a Divadla SHANTI, o. z..  Skúste sa na ľudí pozrieť aj inak. Trebárs rozprávkovými očami! Predstavenie sa bude konať vo štvrtok 6. decembra 2018 o 17.00 h v Dome kultúry!

Predstavenie je určené pre všetky dobré deti a ich rodičov a je zároveň spojené aj s príchodom Mikuláša! Rodičia prinesú balíčky pred predstavením do šatne Domu kultúry v Prievidzi označené menom a priezviskom dieťaťa.

Vstupné: 3,00 €, vstupenky sú už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza!

Foto a video z minulého roku: Foto a video: Mikulášsky sprievod anjelov a čertov 2017

Odporúčané akcie