Pavel & Hirax & Baričák

Iné akcie

Srdečne vás pozývame na stretnutie s hudobníkom, vydavateľom, prozaikom, poetom, fotografom, a cestovateľom Pavlom „Hirax“ Baričákom, ktorý nechce meniť svet. Páči sa mu taký aký je. Stretnutie, alebo "čítačka" sa uskutoční v priestoroch knižnice na Záhradníckej ulici 21. Beseda je spojená s predajom kníh a autorgramiádou. Vstupné na čítačku je jeden úsmev...

http://www.24hod.sk/pavel-hirax-baricak-zlozil-skladbu-pre-pavla-demitru-cl174999.html

Len náš vlastný postoj robí zo života bremeno.

Nemôžete dať svetu krajší dar ako vlastné šťastie.

Nič nemôžeme urobiť zle, prinajhoršom nám to bude trvať dlhšie. Srdce si aj tak priťahuje to, čo dychtivo očakáva, všetko nás však privádza k cieľu.

Nikto vo vašej situácii nevyzerá lepšie ako vy.

Nejde o to, byť prvým.

Čas je ilúzia.

 Hiraxovi vyšla ďalšia básnická zbierka Bytie a stony V pondelok 5. novembra sa na pulty kníhkupectiev dostane štvrtá básnická zbierka od martinského autora Pavla Hiraxa Baričáka s názvom Bytie a stony. Kniha je rozdelená na dve časti a ako hovorí sám autor, v časti Bytie môžete čítať jeho vyznania lásky k žene, prírode či svetu napísané v štýle, na aký ste od neho zvyknutí. No keď si knihu otočíte naruby, objavíte nový Baričákov svet (ne)veršov písaný v tretej osobe. Celky umiestnené v časti Stony sú temnejšie a navodzujú úplné iné pocity než Bytie... Autor chystá k svojej úspešnej motivačnej knihe Šlabikár šťastia: Návrat k sebe, k čerstvým básniam Bytie a stony, ako aj k chystanému románu 666 anjelov mohutné čítačkové turné, ktoré pokryje celé Slovensko.

Odporúčané akcie