Ples mesta Prievidza

18.01.2014 - 19:00
Plesová sezóna sa začína...

Ples mesta Prievidza 2014

Významné miesto v rámci plesovej sezóny v našom meste má Ples mesta Prievidza, ktorý sa koná už niekoľko rokov a tento rok sa uskutoční v sobotu 18. januára 2014 o 19.00 h v Dome kultúry v Prievidzi. Hostiteľkou večera je pani primátorka mesta Prievidza JUDr. Katarína Macháčková.

Čaká na Vás príjemný večer, bohaté plesovému menu, zaujímavý program a tiež miešané drinky, ktoré zabezpečí Stredná odborná škola obchodu a slubžieb Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza v podaní šikovných barmanov!

Moderátorom večera bude Vojtech Bartko, do tanca Vám zahrá hudobná skupina Emília Čonka, pre priaznivcov ľudovej hudby je tu Ľudová hudba z Poluvsia a hosťom večera je skupina Maxim Turbulenc, ktorá vytvorí neopakovateľnú atmosféru so svojimi najväčšími hitmi. Chýbať nebudú ani tanečnice zo Súkromnej základnej umeleckej školy XOANA! Súčasťou plesu bude aj hra o ceny!

Vstupenky v hodnote 55,00 € - hlavná sála a 49,00 € - bočná miestnosť sú už v predaji v pokladni Domu kultúry v Prievidzi, kde Vám tiež poskytnú bližšie informácie. Tel. kontakt: 046/541 20 29

Hlavné menu