Silvester na námestí v Prievidzi

Iné akcie
Námestie slobody Prievidza
31.12.2012 - 10:00 - 1.1.2013 - 02:00

Silvestrovský program bude bohatý a všetci sa môžu tešiť na množstvo zaujímavých prekvapení.

Oslavy Silvestra budú začínať už od dopoludňajších hodín. Pondelok 31.12. 2012 medzi 10.00 – 13.00 h sa na Námestí slobody budú podávať zabíjačkové špeciality. O zábavu sa postará hudobná skupina All Stars Band a pripravených je množstvo zábavných súťaží a aktivít. 

V prípade priaznivého počasia môžu obyvatelia využiť aj ľadovú plochu na námestí, kde sa môžu zapojiť do silvestrovského korčuľovania.

Hlavný večerný program bude v réžii pop rockovej skupiny Gremmy od 22.00 h. Nasledovať bude Open Air Party s DJ Maťom Majdanom, ktorá bude trvať až do 02.00 h.  Aj počas večerného programu sa zabávajúci budú môcť zapojiť do súťaží a pochutnať si na občerstvení.

Polnočné oslavy sa začnú tónmi slovenskej hymny a slávnostnými príhovormi, ktorými si pripomenieme 20. výročie vzniku samostatnej Slovenskej republiky. Účastníci osláv budú svedkami obľúbeného ohňostroja.

Ohňostroj po novom

Tento rok sa v súvislosti s ohňostrojom pripravuje   novinka.  Z dôvodu lepšieho výhľadu už nebude ohňostroj odpaľovaný na parkovisku pred „Titanikom“, ale za pamätníkom SNP na Námestí slobody. Túto zmenu si vyžiadalo   umiestnenie ľadovej plochy.

 Mesto žiada všetkých návštevníkov polnočných osláv, aby rešpektovali bezpečnostné opatrenia a nezdržiavali sa v blízkosti odpaľovacej plochy.

Mesto Prievidza srdečne pozýva všetkých svojich obyvateľov, aby prišli spoločne s primátorkou, poslancami MsZ a zamestnancami mesta osláviť príchod Nového roka.

Odporúčané akcie