Vianočný blší trh a výpredaj kníh

Iné akcie
Námestie slobody Prievidza
8.12.2018 - 09:00

Predvianočné obdobie je ako stvorené na vianočnú edíciu blšieho trhu, ktorý sa uskutoční v sobotu,  8. decembra 2018 od 9.00 h do 13.00 h na Námestí slobody v Prievidzi.

Príďte si nakúpiť milé drobnosti z druhej ruky, ktoré doteraz skrývali pivnice alebo povaly ľudí, ktorí sa chcú s vami podeliť o kúsok zo svojich najväčších pokladov, dúfajúc, že skončia v dobrých rukách a urobia radosť aj niekomu inému.

Zároveň môžete objaviť krásne ručne vyrobené vecičky, náušnice a bižutériu a získať aj skvelé tipy na darčeky pod vianočný stromček v podobe rôznych zberateľských predmetov, kníh a oblečenia pre deti i dospelých.

Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so zberateľským a ručne vyrobeným sortimentom, second-hand oblečením, použitými knihami a ďalšími predmetmi v zachovalom stave. Účasť na blšom trhu je pre predajcov bezplatná. Svoju účasť je potrebné nahlásiť v Kultúrnom a spoločenskom stredisku v Prievidzi na e-mailovej adrese info.kasspd@prievidza.sk alebo na tel. čísle 046/541 20 29.

Tešíme sa na vás!

Odporúčané akcie