Bojová loď

Žáner:
10.05.2012 - 18:00 - 16.05.2012 - 18:00
Boj o Zem začne na vode! Pri snahe posádky vojenského krížnika amerického námorníctva preskúmať neznámy predmet vyčnievajúci z vody, prebudia niečo, čo by radi nikdy v živote nestretli.

Hopper (Taylor Kitsch) nikdy nechcel slúžiť u vojnového námorníctva ako jeho starší brat. Kvôli veľkému problému ale musel. Nechcelo sa mu ani požiadať o ruku svojho dievčaťa (Brooklyn Decker) jej otca (Liam Neeson), zhodou nešťastných náhod svojho najvyššieho veliteľa. Bude musieť. 

Tiež nikdy nechcel bojovať proti mimozemskej invázii. Aj k tomu ho okolnosti donútia.Pokiaľ nie, všetci končíme. Peter Berg, režisér akčnej komédie Hancock a thrilleru Kráľovstvo, na Zem priviedol ďalších nepriateľsky naladených mimozemšťanov. S nimi si to na férovku rozdajú statoční námorníci, v ktorých radách nájdete i pôvabnú delostrelkyňu Raikesovú, v "civile" popovú hviezdu Rihannu.

Všetci sa stali obeťami ambíciozného vedeckého experimentu, ktorého cieľom bolo objavenie inteligentného života kdekoľvek vo vesmíre. Vysielaný signál skutočne na jednej planéte zachytili a vyslali niekoľko prieskumných lodí, ktoré mali zistiť, odkiaľ sa to ozýva a ako to tam vyzerá.Mimozemšťania pristáli na mori pri Havajských ostrovoch, uprostred prebiehajúceho medzinárodného námorného cvičenia, ktoré si interpretovali po svojom a začali sa brániť. Okolo svojej flotily a na časti pobrežia utvorili nepriepustný ochranný štít, pod ktorým s nimi uviazlo aj niekoľko bojových lodí (vrátane tej, na ktorej slúžil Hopper) a aj Hopperova priateľka, ktorá bola práve na treku po havajských kopcoch, v blízkosti vysielača vyššie uvedeného signálu. Hopper má preto riadny dôvod pustiť sa do boja.Prestrelka do posledného náboja medzi "našimi" a mimozemskými bojovníkmi bude mať rovnaké grády ako postrkovanie Autobotov a Decepticonov v Transformers. Aj preto, že ako producent je pod Bojovou loďou podpísaná filmová spoločnosť Hasbro, z ich dielne vzišli veľmi úspešní roboti.

Režisér Peter Berg sľubuje, že i Bojová loď bude veľkolepý akčný zážitok plný úžasných trikových scén, ale aj humoru, v ktorom hrajú prím Taylor Kitsch a Rihanna, ktorí určite nepredstavujú normálnych disciplinovaných námorníkov.

"Obaja hráme problémových. Aj keď to bola moja prvá rola, nemala som s tým problém, pretože aj ja som skôr rebelka. Ale až tak veľká ako je Raikesová hádam predsa len nie." hovorí Rihanna.

Film na csfd.cz

FILMY 2D
Dospelí 5,00 €
Deti,dôchodcovia 4,20 €
Študenti 4,50 €

ZĽAVA – PONDELOK, UTOROK
2D Dospelí 4,00 €
2D Deti, dôchodcovia 3,20 €
2D študenti 3,50 €
3D Dospelí 5,00 €
... 3D Študenti 5,00 €
3D Deti, dôchodcovia 4,50 €

FILMY 3D
Dospelí 7,00 €
Deti, dôchodcovia 5,50 €
Študenti 6,00 €

Zľavy sa nemôžu kombinovať !

Hlavné menu