Kocúr v čižmách 3D

Žáner:
19.04.2012 - 15:25 - 25.04.2012 - 15:25
Poznali sme ho ako nájomného vraha, ktorý mal za pár peňazí zniesť zo sveta všetkými milovaného zlobra Shreka. Napriek tomu sa z Kocúra v čižmách časom stala s prehľadom najpopulárnejšia postava tejto ságy. A keď sa jeho sláva"dotkla hviezd", dostal za odmenu vlastný filmový príbeh.

Kocúr v čižmách 3D (Puss in Boots), USA, 2011, 90 min.

Réžia: Chris Miller

V slovenskom znení: Dušan Szabo, Peter Sklár, Soňa Norisová, Pavol Topoľský, Táňa Radeva, Gabriela Dzuriková, Ivan Vojtek, Boris Farkaš a ďalší

Vo filme zastihnete titulného hrdinu v dobe, ktorá časovo predchádza stretnutiu so zeleným zlobrom. Je to psanec a zločinec, na ktorého hlavu vypísali bohatú odmenu, ale vari by tie obrovské čierne oči dokázali podvádzať a kradnúť? Všetko určite musí byť úplne inak, čo sa taktiež vzápätí potvrdí, keď sa kocúr v honbe za tromi čarovnými fazuľkami ocitne tvárou v tvár Valdovi Cvaldovi, najlepšiemu kamarátovi z detstva, ktorý ho jedného nepekného dňa podrazil tak, že sa z kocúra stala štvaná zver a z Valda Cvaldy nepriateľ. Napriek intuícií sa spoločne s ním a prefíkanou mačacou zlodejkou Čiči labkou vydáva v ústrety dobrodružstvu, počas ktorého sa stretne s nebezpečnými zločincami menom Jack a Jill, navštívi vzdušné zámky, zachráni rodné mesto a možno aj očistí svoje meno. Ak ho však Valdo Cvalda znovu nepodrazí.

Film na csfd.cz

FILMY 2D

Dospelí 5,00 €

Deti,dôchodcovia 4,20 €

Študenti 4,50 €

ZĽAVA – PONDELOK, UTOROK

2D Dospelí 4,00 €

2D Deti, študenti, dôchodcovia 3,50 €

Zľavy sa nemôžu kombinovať !

3D Dospelí 5,00 €
3D Deti, študenti, dôchodcovia 4,50 €

FILMY 3D

Dospelí 7,00 €

Deti, dôchodcovia 5,50 €

Študenti 6,00 €

Hlavné menu