Vezmi si ma kamoš (Marry me, Dude / Épouse-moi mon pote)

Žáner:
14.06.2018 - 16:35 - 20.06.2018 - 16:35
V NÚDZI POZNÁŠ PRIATEĽA
Réžia: Tarek Boudali
Hrajú: Philippe Lacheau, Tarek Boudali, Charlotte Gabris, Julien Arruti
Premiéra: 31. máj 2018
Dĺžka: 92 minút
Žáner: Komédia

Bláznivá komédia od tvorcov úspešnej komédie Alibi na mieru o dvoch kamarátoch, ktorí sa kvôli papierom naoko vezmú a obrátia život naruby nielen sebe, ale hlavne všetkým okolo. Akonáhle si obaja povedia „ÁNO“, nasleduje jedna bláznivá situácia za druhou. Ocitnúť sa zviazaný v sexy latexovom oblečení na balkóne divokého predmestia, je z toho všetkého to najmenej... :-)

Na Yassinove štúdium architektúry v Paríži sa zložila celá dedina. Je šikovný, má talent a raz na neho budú všetci určite pyšní. Leží pred ním skvelá budúcnosť. Presne dovtedy, keď „vybuchne“ na skúške a spolu s ňou zmizne v nenávratne i jeho študentské vízum. Musí sa rýchlo s niekým oženiť. Mladá krásavica chce ale dosť peňazí a stará susedka trvá na manželských povinnostiach, obe navyše chcú zaplatiť vopred. Zúfalá situácia si žiada zodpovedajúce riešenie a Yassin si preto vezme. . . svojho najlepšieho kamaráta.

Svadba len tak na oko vyzerá ako elegantné riešenie na jedno popoludnie. Lenže všetko zamotá prísny úradník odhodlaný za každú cenu dokázať, že ide o podvod. Chlapci preto naozaj musia začať žiť spolu ako pár. Do toho však príde veľmi tradične založená mamička, jeden z kamošov má snúbenicu, druhý sa zamiluje a nebezpečný gauner z predmestia im začne dvoriť, pretože on je naozaj gay. Pre každého z nich majú iný príbeh, a keď predvádzate toľko rôznych životov naraz, začínate nabaľovať katastrofy.

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 31. máj 2018

Krajina pôvodu:

  • Francúzsko

Český dabing

od 12 rokov

https://www.csfd.cz/film/474915-vezmes-si-me-kamo/prehled/

Hlavné menu