Čarovný park (Wonder Park)

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
-

Réžia: Josh Appelbaum, André Nemec
Hrajú: Mila Kunis, Jennifer Garner, Matthew Broderick, Jeffrey Tambor
Premiéra: 14. marec 2019
Dĺžka: 85 minút
Žáner: Animovaný, Komédia, Dobrodružný


Šikovné dievčatko June postavila ten najúžasnejší zábavný park na  svete. Vo svojej fantázii. Ale čo ak takýto raj atrakcií naozaj  existuje? Čarovný park je animák plný adrenalínu, ktorý otvára brány  deťom, ktoré sa neboja snívať.

Vymýšľať atrakcie, aké svet ešte  nevidel, je pre June a jej mamičku ta úplne najlepšia zábava. Vo svojej  predstavivosti vysnívali čarovný park, v ktorom všetky tie dych berúce a  fyzikálne zákony popierajúce atrakcie riadia hovoriace zvieratká s  veľmi vyhranenou osobnosťou. Napríklad ochranku tu robí dikobraz, ktorý  sa všetkého bojí a v strese nekontrolovane vystreľuje svoje pichliače, o  údržbu sa starajú dva vtipné bobry a tak by sa dalo pokračovať ďalej.

June  však nie je len rojko, ale aj veľmi praktické dievča, ktorá skúša aspoň  niektoré z tých fantastických modelov reálne postaviť z toho, čo má  práve k dispozícii. Asi tušíte, že takéto pokusy nemôžu dopadnúť dobre a  väčšina z nich končí totálnou demoláciou celého okolia. Po jednej  takejto mimoriadnej deštrukcii June sľúbi, že už začne sekať dobrotu a  bežné aj nevšedné starosti ju navyše pripravia aj o chuť vymýšľať  výnimočné atrakcie. June prestane nakoniec aj snívať a fantazírovať.  Jedného dňa ju však osud zavedie na opustené miesto, kde kedysi skutočne  existoval zábavný park, aký si vysnívala. Dokáže June opäť prebudiť  svoju fantáziu a zastaviť zánik tohto raja atrakcií? Tunajší hovoriaci  zvierací personál na ňu dosť spolieha. Inú nádej totiž nemajú.

Čarovný  park uvedú kiná v 2D a 3D a diváci by si mali dobre premyslieť, ako  znášajú zábavné atrakcie, a podľa toho sa rozhodnúť, ktorej verzii dajú  prednosť. Zvlášť 3D verzia vás doslova prenesie na húsenkovú dráhu.

                 

Rok výroby: 2019                                        
Dátum lokálnej premiéry: 14. marec 2019    

Slovenský dabing

Mladeží prístupný

https://www.csfd.cz/film/486281-kouzelny-park/prehled/     

                           

Odporúčané akcie