Kameňák 4

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
12.12.2013 - 15:25 - 13.12.2013 - 15:25

Réžia: Ján Novák
Hrajú: Jiří Pomeje, Václav Vydra, Vincent Navrátil, Ladislav Županič
Premiéra: 14. november 2013
Dĺžka: 90 minút
Žáner: Komédia

Po desiatich rokoch sa nám opäť predstavia obľúbení hrdinovia mestečka Kameňákov v plnej paráde. Pepanovi (V.Vydra) odišla manželka Vilma do Austrálie za ich dcérou a Pepan so synom Pepíkom tak žijú v čisto mužskej domácnosti, kde nie je nikdy navarené, ožehlené a kde vybuchujú vajíčka v mikrovlnke. Okolo Pepana usilovne obletuje učiteľka Vlasta (D. Morávková), ktorá vycítila príležitosť zaplniť miesto po Vilme.

Pepan je však úplne zaneprázdnený novou budúcnosťou – stal sa starostom Kameňákova. Po svojom predchodcovi zdedil prispôsobivého tajomníka Bohouša (B. Klepl). Ich prvou spoločnou misiou na radnici je založenie mestskej polície, pretože ako je známe, príjmy z udelených pokút idú rovno do mestskej kasy. Náčelníkom sa stane miestny Rambo Franta Cloumal (M.Dejdar), ktorý tým stúpne v očiach svojej manželky (A.Bendová).

Držgroš Bohuš musí ešte lacno zariadiť jeden pohreb....

V miestnej čínskej reštaurácii medzitým príde k nečakanému objavu. Kuchár Lojzo (J.Pomeje) polieva svoje marihuanové rastlinky známym Modrým prameňom, ktorý v minulých dieloch povzbudzoval sexuálny apetít. Takto vypestovaný „model“ vzbudzuje v túžbu v bezbrehej pravdovravnosti a všeobímajúcej láske. A Vincek (V.Navrátil) okamžite pochopí, že tento model bude bestseller...

Originál

od 15 rokov

http://www.csfd.cz/film/342222-kamenak-4/

 

Odporúčané akcie