Let's Dance: Revolution

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
6.9.2012 - 17:50 - 12.9.2012 - 17:50

Scenár:    Duane Adler, Jenny Mayer
Réžia:      Scott Speer
Kamera:   Karsten Gopinath
Hudba:     Aaron Zigman
Hrajú:      Adam G. Sevani, Kathryn McCormick, Ryan Guzman, Stephen Boss, Mia Michaels, Chadd Smith, Jordana DePaula

Stačí krok a svet sa zmení

 

Do kín prichádza netrpezlivo očakávané štvrté pokračovanie najúspešnejšej tanečnej série všetkých čias Let´s Dance teraz s titulom Let´s Dance:Revolution. A tanečná revolúcia na pozadí rozpálených ulíc v Miami to určite bude.

 Mladá tanečnica Emily (Kathryn McCormick) prichádza do Miami s veľkým snom tancovať na profesionálnej úrovni. Na jednej plážovej párty sa zoznámi so Seanom (Ryan Guzman) a pretancuje s ním celú noc. Sean vedie kontroverzné pouličné tanečné hnutie MOB, ktoré sa drzo derie vpred a tancuje na najrušnejších miestach v meste a aj v netradičných priestoroch ako sú múzeum alebo banka.  Niekedy si vyberú aj rušnú križovatku. Jednoducho to rozbalia všade, kde to spôsobí poriadny rozruch. Tancom provokujú bežných okoloidúcich a strhávajú na seba pozornosť médií. Ich hlavným cieľom je spôsobiť čo najväčší šok a byť dobre vidieť a počuť.

 Sean Emily časom očarí a rozhodne sa do jeho tanečného projektu zapojiť. Postupne sa stáva jeho hlavnou tanečnicou. Čoskoro majú prvé nelegálne vystúpenie, ktoré opäť zdvihne zo stoličiek rad kritikov aj fanúšikov. Jedných nahnevaných a druhých nadšených.

 

Emilin otec, bohatý biznismen, ale nesúhlasí s tým, aby sa jeho dcéra flákala s pouličnou „bandičkou“.

Predstavuje si pre ňu inú budúcnosť. A tak to chce tanečníkom poriadne osoliť. Miesto, kde  MOB už dlho trénuje, chce Emilin otec rekonštruovať a využívať na obchodné účely. Na to potrebuje vysťahovať tisícky tam žijúcich ľudí. Skupina MOB sa na protest proti tomu rozhodne vyraziť do ulíc a tancom upozorniť na problém tých, ktorí zostanú bez strechy nad hlavou. Teraz už tanečná skupina MOB netancuje iba preto, aby sa predvádzala a provokovala, teraz tancuje pre tú najsprávnejšiu vec.

Let's Dance: Revolution trailer

Odporúčané akcie