LOVEnie - Ladies Club

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
-

Réžia: Karel Janák
Hrajú: Ester Geislerová, Martin Písařík, Evelyn Kramerová, Jakub Prachař
Premiéra: 21. marec 2019
Dĺžka: 100 minút
Žáner: Romantický, Komédia


Ktoré dievča by nemalo rado svadby! Môže si vziať krásne šaty, nechá  si navrhnúť svadobnú tortu a vezme si muža svojho srdca. Teda … väčšina z  nich. Eliške sa tá posledná časť veľmi nevydarila. Jej ženích totiž v  rozhodujúcej chvíli povedal…“Nie“. A utiekol od oltára s prosbou, či by  sa mohla do konca týždňa vysťahovať. To dokáže dievčaťu pokaziť svadbu.

Eliška  má ale skvelú kamarátku Paťu, ktorá je akčná a s ničím si „nerobí  hlavu“, a tiež chápavú mamu, skvelú ženu činu. Hneď majú riešenie a  presvedčia Elišku, aby sa na chvíľu nasťahovala k nevlastnému bratovi  Richardovi. Richard je vášnivý včelár, pri jednom stole obeduje s myšou a  žiadnu rozmaznanú babu do svojho bytu nechce. Lenže nemá na výber a  Eliška sa už necíti ako mladé dievča. Naopak, má pocit, že jej uteká  vlak. Má skoro tridsaťpäť, je „single“ a musí bývať u úplného magora.

Podľa  kamarátky Pati tu pomôže len nová známosť a sex. Sama strieda chlapov  ako ponožky, „klofnúť“ niekoho v ére internetu je ľahké. Doľava –  doprava. Chceš, nechceš. Krásna žena luskne prstami a má chlapa raz dva.  A svet je plný slobodných chlapov! Eliška je síce viac citlivejšia a  takýto prístup jej úplne nesedí, ale jej vlak fakticky začína odchádzať a  niekto ho musí chytiť.

Je čas založiť profil na zoznamke, a vrhnúť sa do randenia naslepo.

                 

Rok výroby: 2019                                        
Dátum lokálnej premiéry: 21. marec 2019                        

Originál 

od 12 rokov             

https://www.csfd.cz/film/659930-loveni/prehled/

Odporúčané akcie