Quantcast

Luca (Luca)

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
Od do

Réžia: Enrico Casarosa
Premiéra: 17. jún 2021
Dĺžka: 100 minút
Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Rozprávka


V krásnom romantickom prostredí talianskej riviéry sa odohráva  nepravdepodobné, ale o to silnejšie priateľstvo medzi chlapcom a  morskými príšerkami prezlečenými za človeka.

Pôvodný celovečerný  animovaný film od štúdií Disney a Pixar s názvom “Luca” je zábavný a  dojemný príbeh o priateľstve, vystúpení z našej komfortnej zóny a o  dvoch dospievajúcich morských príšerkách, ktoré zažívajú leto ktoré  zmení ich život. “Tento film je o priateľstvách, ktoré nás menia,”  hovorí režisér Enrico Casarosa. “Je to ľúbostný list letám našej  mladosti – tým rokom, ktoré nás formujú v tom kým sme.”  Dodáva  producentka Andrea Warren, “Je to magický príbeh o dospievaní a o  spomienke na ľudí, ktorí nás formovali po ceste životom v detstve.”

Hotel  Luca sa nachádza v krásnom prímorskom meste na talianskej riviére a je  príbehom o jednom chlapcovi, ktorý zažíva nezabudnuteľné leto plné  zmrzliny, cestovín a nekonečných jázd skútrom. Luca zažíva tieto letné  dobrodružstvá spolu so svojím novonadobudnutým najlepším priateľom  Albertom, ale všetka zábava je ohrozená hlboko ukrytým tajomstvom: obaja  sú totiž morské príšerky z iného sveta, ktorý sa nachádza tesne pod  hladinou mora.

Rok výroby: 2021                                        
Dátum lokálnej premiéry: 17. jún 2021   

Slovenský dabing

od 7 rokov                   

https://www.csfd.cz/film/14486-lukas/prehled/              

Odporúčané akcie