Pod vodou (Underwater)

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
-

Réžia: William Eubank
Hrajú: Kristen Stewart, Vincent Cassel, T.J. Miller, Jessica Henwick
Premiéra: 9. január 2020
Dĺžka: 95 minút
Žáner: Horor, Scifi, Akcia


Skupina vedcov pracujúcich 11 kilometrov pod hladinou oceánu v  podmorskom laboratóriu sa snaží po ničivom zemetrasení dostať do  bezpečia. Temnota nepreskúmaného morského dna, ale nie je jediné, čoho  sa musia obávať… Čosi na nich v hlbine číha.

Je to možno jedno z  najhorších a najnebezpečnejších pracovísk na Zemi. Podmorské vedecké  laboratórium stojí na jednom z najhlbších miest morského dna. Je  obklopené úplnou temnotou, zvierané extrémnym tlakom, teplota vody sa  blíži nule. Výskumný tím robí sondážne vrty, keď príde nečakané a ničivé  zemetrasenie. Do tejto chvíle bezpečné priestory laboratória sa stávajú  smrteľnou pascou.

Jednotlivé časti vedeckého komplexu sú  extrémnymi tlakmi vody drvené ako papierová škatuľa. Jedinou šancou pre  členov posádky je evakuácia pomocou hlbinných skafandrov. Lenže v  okamihu, keď sa ocitnú mimo zdevastovanú stanicu, zistia, že ich zásahy  do morského dna a následné zemetrasenie prebudili niečo, čo do tejto  chvíle zostávalo ukryté pod morským dnom. Niečo neznáme. Niečo desivé.

Rok výroby: 2020                                        
Dátum lokálnej premiéry: 9. január 2020           

České titulky

od 15 rokov                          

https://www.csfd.cz/film/493112-pod-vodou/prehled/

Odporúčané akcie