Spolujazda (Stuber)

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
-

Réžia: Michael Dowse
Hrajú: Kumail Nanjiani, Dave Bautista, Betty Gilpin, Iko Uwais
Premiéra: 11. júl 2019
Dĺžka: 94 minút
Žáner: Akcia, Komédia


Stu je trochu neurotický vodič Uberu, ktorý chce za každú cenu čo  najlepšie slúžiť svojím zákazníkom. Vic je  drsný policajt, ktorý má v  pláne chytiť nebezpečného zločinca. Keď sa ich cesty pretnú, začína  šialená jazda, pri ktorej im bude neustále hroziť strata nielen zdravého  rozumu ale občas aj života.

Nesmelý vodič Uberu Stu (Kumail  Nanjiani) túži po päťhviezdičkových hodnoteniach od svojich zákazníkov a  tak sa snaží urobiť všetko pre ich maximálne pohodlie a úplnú  spokojnosť. Od milého úsmevu, nekonečnej trpezlivosti až po cukríky  zadarmo. Ale keď mu do auta nastúpi nevrlý obrovský chlap s menom Vic  (Dave Bautista), zistí, že úsmev a trpezlivosť na neho nie veľmi  zaberajú. A cukríky už vôbec nie.

Z neotesaného pasažiera sa  vykľuje tajný policajt, ktorý je práve po operácii očí, a tak nemôže  šoférovať. Na cestu do akcie, na ktorej konci by malo byť zatknutie  drogového dealera, si preto trošku netradične objedná práve Stuov Uber.  Tím začína ich neuveriteľná bláznivá spolujazda, kedy sa neistý Stu  postupne zapojuje do Vicovej policajnej akcie. Na začiatku mu nahrádza  jeho neistý zrak, ale ako akcia naberá obrátky, preberá iniciatívu a  stáva sa pre tento deň postrachom celého podsvetia. Päťhviezdičkové  hodnotenie a úsmevy už veľmi nerieši. Ale možno bude Vic nakoniec patriť  medzi jeho najspokojnejších zákazníkov a pomôže Stuovi vylepšiť jeho  skóre.

Rok výroby: 2019                                        
Dátum lokálnej premiéry: 11. júl 2019       

Slovenské titulky

od 15 rokov                  

https://www.csfd.cz/film/624763-spolujizda/prehled/            

Odporúčané akcie