Tajný život maznáčikov 2 (The Secret Life of Pets 2)

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
-

Réžia: Chris Renaud
Premiéra: 20. jún 2019
Dĺžka: 86 minút
Žáner: Animovaný, Komédia


Z prvého dielu Tajného života maznáčikov vieme, čo robia naši  zvierací kamaráti, vtedy keď nie sme doma. Ak vás to nastrašilo, tak sa  pripravte na ďalšie veľké prekvapenie. V pokračovaní zistíte, ako sa  vaši miláčikovia vyrovnávajú s veľkými emóciami. A že to sú teda drámy!

Teriér  Max sa horko ťažko vyrovnal so skutočnosťou, že nie je jediným  obľúbencom svojej paničky Katie, a už sú na obzore ďalšie nečakané  zmeny. Najskôr sa k nim nasťahoval ten chlap. Potom Katie začala  priberať a na nejaký čas odišla. Keď sa vrátila, priviezla so sebou  nejaké malé dieťa. Keďže bolo totálne bezbranné a neschopné, začal ho  Max na každom kroku strážiť a chrániť. Z neustálych starostí si vytvoril  nervový tik, na ktorý veterinár Maxovi naordinoval pobyt na dedine.  Veľká chyba! Pobyt v prírode znamená pre každé mestské zviera doslova  peklo, spôsobované nepriateľskými dedinskými zvieratami. Ani Maxovi  kamaráti z prvého dielu nezažívajú najlepšie časy. Jeho psia láska  Gidžetka dostane na stráženie Maxovu najobľúbenejšiu hračku, ktorá  nedopatrení skončí v byte plnom zúrivých mačiek. Gidžetka prestrojená za  mačku musí zahájiť záchrannú akciu. Panička bieleho králika Snowballa  sa zase našla v superhrdinoch. Oblieka ho do smiešnych oblečkov. To by  Snowballovi až tak nevadilo, keby za ním kvôli jeho superhrdinskej  povesti neprišla fenka Daisy a nepožiadala ho o pomoc s misiou, na ktorú  prezlečený králik za superhrdinu nemôže stačiť. Ak majú obstáť, musí sa  Max, Gidžetka a Snowball postaviť svojim vlastným strachom a obavám. V  prvom rade ale zažijú kopec psej, mačacej, škrečkovskej a vtáčej zábavy v  príbehu, po ktorom sa už nikdy na svojich chlpatých parťákov nebudete  pozerať rovnakými očami.

Tajný život maznáčikov 2 vznikol aj vďaka  fenomenálnemu úspechu prvého dielu. Jeho tvorcovia z Illumination  Studios majú na úspechy patent, keďže v ich hlavách sa zrodili filmy ako  Mimoni, Spievaj alebo Grinch.

Rok výroby: 2019                                        
Dátum lokálnej premiéry: 20. jún 2019        

Slovenský dabing

Mladeží prístupný                             

https://www.csfd.cz/film/451027-tajny-zivot-mazlicku-2/prehled/


Odporúčané akcie