Vieš udržať tajomstvo? (Can You Keep a Secret?)

Kino
Multikino Ster Century Cinemas Prievidza
-

Réžia: Elise Duran
Hrajú: Alexandra Daddario, Tyler Hoechlin, Sunita Mani, Kimiko Glenn
Premiéra: 3. október 2019
Dĺžka: 94 minút
Žáner: Romantický, Komédia


Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí  ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš  udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom  alkoholu vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi  na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa  nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší  šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie…  … a  než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste. Prečo mu len, preboha,  hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A  že káva v práci je úplne príšerná?!

Na pomoc musí prísť najlepšia  kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru  trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť  prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie  tajomstvá. Tie má totiž úplne každý.Nálož filmovej romantiky Vieš  udržať tajomstvo? vznikla podľa rovnomenného knižného bestselleru  spisovateľky Sophie Kinsellovej. Ten bol preložený do 40 jazykov vrátane  slovenčiny a po celom svete sa z neho predalo viac ako 40 miliónov  kusov.

Vďaka svojim úžasným knižným hrdinkám je Sophie Kinsellová  medzi čitateľkami zo Slovenska aj z celého sveta už dlho obľúbená.  Výborné hodnotenia majú napr. jej knihy Bohyňa v domácnosti, Môj  (takmer) dokonalý život, S kým dnes budeš spať? a hlavne jej Závislá od nákupov a ďalšie knihy zo „shopoholickej“ série. Podľa nich bol natočený  aj film Spoveď nákupnej maniačky s Islou Fisherovou v hlavnej úlohe.

Rok výroby: 2019                                        
Dátum lokálnej premiéry: 3. október 2019         

České titulky

od 12 rokov           

https://www.csfd.cz/film/759148-dokazes-udrzet-tajemstvi/prehled/           

     

Odporúčané akcie