Akordeonika – Premeny akordeónu

Žáner:
18.06.2017 - 16:00 - 18:00
Nenechajte si ujsť koncert v podaní Akordeoniky, ktorý prestavia program pod názvom Premeny akordeoniky. Čaká na vás príjemná hudba, relax, zážitok, ale aj energia.
Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na akordeónový orchester AKORDEONIKA zo ZUŠ Bojnice, ktorý vystúpi v Dome kultúry Prievidza v nedeľu, 18. júna 2017 o 16.00 h s programom pod názvom Premeny akordeónu. 
 
Orchester vznikol v roku 1998 ako akordeónové kvinteto a postupne sa rozrástol na 25 členný orchester pod umeleckým vedením Mgr. Ota Mellu. Základným nástrojom je akordeón – harmonika (z toho aj názov AKORDEO – NIKA), osviežujúco pôsobia aj iné hudobné nástroje, napr. zobcová a priečna flauta, violoncello; doplňujúce nástroje: pracia doska, bongo, zvukomalebné nástroje. Svoje miesto v programe majú aj výborné speváčky a imitátori známych osobností. 
 
Orchester ponúka široký repertoár: piesne Demisa Roussosa, zmodernizovaná klasika, hudba z filmu Winnetou, vlastná tvorba, skladby M. Vargu, piesne z repertoáru I. Bartošovej, jednoducho pre každého niečo a pre všetkých muzicírovanie a umelecká hodnota. Mnohým ľuďom poskytuje táto príjemná hudba relax, zážitok, ale aj energiu.
 
Vstupné: 4,00, vstupenky už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza.
 
Akord

Hlavné menu