Eco glass tour 2013

23.05.2013 - 09:00 - 12:00
Eco Glass Tour je odmenou pre deti a mládež za ich celoročné environmentálne aktivity na svojich školách a vo svojom okolí. Fanúšikovia sa môžu tešiť na bohatý interaktívny program, ktorý sme pripravili. Okrem piesní, ktoré odznejú od superstaristu a speváka Thomasa Puskailera, sa deťom predstaví moderátor Martin Madej a tanečníci z RDS Company. Výchovný koncert Eco Glass Tour sa uskutoční v Prievidzi dňa 23.05.2013 v Spojenej škole internátnej.

Eco glass tour 2013 aj v Prievidzi!

Toto veľkolepé eko-turné vypukne 13.5. v Lozorne a posledný koncert bude pred letnými prázdninami 14.6. vo Vrábloch. Eco Glass Tour je jedinečná akcia pre deti a mládež na celom území SR. Turné pozostáva z 24 koncertov - v každom kraji sa uskutočnia 3 koncerty, z toho 1 bude vždy v krajskom meste. Eco Glass Tour bude odmenou pre deti za ich celoročné environmentálne aktivity na svojich školách a vo svojom okolí.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na bohatý interaktívny program, ktorý sme pripravili. Okrem piesní, ktoré odznejú od superstaristu a speváka Thomasa Puskailera, sa deťom predstaví moderátor Martin Madej a tanečníci z RDS Company. Podstatnú časť programu tvoria krátke videá so známymi osobnosťami šoubiznisu, ktoré zanechali deťom eko-odkaz. Spomenúť môžeme Celeste Buckingham, tanečnú skupinu The Pastels, Adelu a Sajfu, Petra Cmoríka, Peťu Polnišovú a mnohých ďalších. Na deti čakajú rôzne súťaže, dary a tombola.

Eco glass tour vzniklo za finančnej podpory Zväzu sklárskeho priemyslu SR a Recyklačného fondu SR. Nad organizáciou, výberom miest a priebehom koncertov prebralo záštitu Občianske združenie Strom života, ktoré sa venuje environmentálnej výchove a vzdelávaniu detí a mládeže s pôsobnosťou na celom území SR už viac ako 30 rokov.

Hlavné menu