Hudba pod hradbami - Letné koncerty v Hotel Belassi Bojnice

Koncerty
Hotel Belassi Bojnice
-

Kultúra a zvlášť hudba od nepamäti patrí k nášmu mestu. Som presvedčený, že aj grófka Františka Mária Pálfy – Khuen de Belassi, ktorej meno nesie hotel, organizovala koncerty na zámku. Koncerty na zámku boli však spojené so stretnutím blízkych ľudí. A aby sa hostia príjemne cítili, tak zámockí páni pripravili aj patričné pohostenie.

S podporou OOCR – región Horná Nitra - Bojnice sme sa rozhodli urobiť ďalší krok k výnimočnosti. Organizujeme sériu štyroch hudobných večerov s hudbou interpretov rôznych žánrov – od vážnej hudby cez gipsy jazz až po populárnu hudbu. Vyberali sme umelcov, ktorí sú nielen majstri hudby ale aj príjemní rozprávači, ktorí vás vedia potešiť slovom.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/Venue/104498/?idpartner=60

My však nechceme priniesť len ďalšiu kvalitnú hudbu. Chceme prostredníctvom hudby priniesť zážitok – príjemne strávený večer na ktorý tí, ktorí sa rozhodnú prísť budú dlhšie spomínať. Veď kombinácia výnimočného miesta, kvalitnej hudby a pohostinnosti nášho hotela má na to všetky predpoklady. Spolu s hudbou, prostredím a pohostením chceme aby ste strávili výnimočný večer s vašimi blízkymi a priateľmi. Chceme aby ste na takto strávený večer dlhšie spomínali.

Vstupenky

Odporúčané akcie