Hudba pod hradbami - Letné koncerty v Hotel Belassi Bojnice

Koncerty
Hotel Belassi Bojnice
-

Kultúra a zvlášť hudba od nepamäti patrí k nášmu mestu. Som presvedčený, že aj grófka Františka Mária Pálfy – Khuen de Belassi, ktorej meno nesie hotel, organizovala koncerty na zámku. Koncerty na zámku boli však spojené so stretnutím blízkych ľudí. A aby sa hostia príjemne cítili, tak zámockí páni pripravili aj patričné pohostenie.

S podporou OOCR – región Horná Nitra - Bojnice sme sa rozhodli urobiť ďalší krok k výnimočnosti. Organizujeme sériu štyroch hudobných večerov s hudbou interpretov rôznych žánrov – od vážnej hudby cez gipsy jazz až po populárnu hudbu. Vyberali sme umelcov, ktorí sú nielen majstri hudby ale aj príjemní rozprávači, ktorí vás vedia potešiť slovom.

My však nechceme priniesť len ďalšiu kvalitnú hudbu. Chceme prostredníctvom hudby priniesť zážitok – príjemne strávený večer na ktorý tí, ktorí sa rozhodnú prísť budú dlhšie spomínať. Veď kombinácia výnimočného miesta, kvalitnej hudby a pohostinnosti nášho hotela má na to všetky predpoklady. Spolu s hudbou, prostredím a pohostením chceme aby ste strávili výnimočný večer s vašimi blízkymi a priateľmi. Chceme aby ste na takto strávený večer dlhšie spomínali.

Odporúčané akcie