Janko Kulich a kolegiu & Sima Martausová & Xindl X

07.03.2014 - 19:00 - 22:00
pozvánka na skvelý koncert spojený s krstom CD Vstupné10 € /v predpredaji 8€ ZŤP, Dôchodci, Študenti, Členovia Art klubu zľava 2€ Pri kúpe vstupenky v predpredaji CD zdarma!

Krstný koncert pesničkára Janka Kulicha, Prievidzkého rodáka, s atraktívnymi hosťami. Najvýraznejšie postavy súčasnej slovenskej a českej pesničkárskej scény.XINDL X

Pesničkár, ktorý v Českej republike patrí medzi najobľúbenejších a najhranejších spevákov. Jeho piesne sú plné humoru, nadhľadu, irónie a lásky v netradičných podobách. V rámci Vianočky vystúpi úplne sám - akusticky a tak sa môžete tešiť na v skutku špeciálny zážitok.

JANKO KULICH & KOLEGIUM

Jedna z najvýraznejších postáv súčasnej slovenskej pesničkárskej scény a producent MsKC v Žiari nad Hronom so skupinou Kolegium v zložení Matúš Holečka - gitara, Štefan Hlôška - ústna harmonika, Maro Vojtko - basgitara a s hosťami Richardom Paczeltom - gitara, Vlado leškovský - bicie predstaví svoje úplne nové - humorné piesne z čerstvého CD Hity spoza Jadranu, ale i osvedčené pesničky z prvého CD Nosič pesničiek.

SIMONA MARTAUSOVÁ

Nový objav slovenskej hudobnej scény. Éterická bytosť s dokonalým prejavom, krásnymi textami a muzikantskou ľahkosťou, ktorá zahojí svet.

Hlavné menu