Koncert Dúhové eminencie & Mjúzik point

Žáner:
30.03.2013 - 20:00 - 23:59
Dámy a páni, dovoľte nám pozvať Vás na skvelý koncert ktorý sa uskutoční v prievidzskej galérii Art Point. Po polroku do nášho mesta opäť mieri skvelá kapela DÚHOVOVÉ EMINENCIE.

Milovníci alternatívy kombinujúcej prvky world music, teda nástrojov z rôznych častí sveta s basou a bicími sa určite majú na čo tešiť, pretože ako sami na svojej stránke hovoria, ide o "osviežujúci koktejl zmiešaný z alikvót austrálskeho didgeridoo, indického sitar, bansuri, čínskeho hulusi, tureckého sazu, bicích a basy", čo môžte posúdiť i sami po vypočutí ukážok na ploche tejto udalosti. Okrem Vašich zvukových zmyslov sme pripravili čosi špeciálne i pre Vaše zrakové senzory - Dúhové Eminencie budú hrať v sprievode svojich tanečníčiek.

Koncertom však tento výnimočný večer určite nekončí. Potiahneme ďalej na afterparty ktorá bude ďalším pokračovaním série s názvom Mjúzik Point, kde čosi namiešajú domáci ostrieľaní DJi Nazca a Parazyt.

Doplnkami bude možnosť občerstviť sa v našej Art kaviarni, pobafkať si z vodnej fajky alebo pokochať sa dielami domácich umelcov ale aj tých z okolia.

vstup=2,50€

https://www.facebook.com/RainbowEmineces?fref=ts

Hlavné menu