Koncert Horkýže slíže v Handlovej

12.04.2013 - 18:00 - 23:00
Jeden z koncertov aktuálneho turné skupiny Horkýže slíže mení dejisko. Namiesto Detvy sa Kuko a spol. predstavia v piatok 12. apríla v športovej hale v Handlovej.

Priaznivci z Detvy a okolia majú možnosť vidieť skupinu napríklad v neďalekej Banskej Bystrici, kde vystúpi 26. apríla.

„Mrzí nás, že sa koncert v Detve neuskutoční, no počas rozbehnutej šnúry sme narazili na meniace sa podmienky zo strany kompetentných v hale, a tak sa koncert presúva do Handlovej. Tam chlapci štartovali predchádzajúce turné vo výbornej atmosfére. Tešíme sa teda opäť do tohto mesta. Vstupenky na Detvu môžu záujemcovia vrátiť kdekoľvek v sieti Ticketportal do 10.4.“povedal organizátor turné Dušan Drobný.

Šou štartuje v nezmenenom čase o 18:00, okrem nitrianskej kapely sa fanúšikovia môžu tešiť aj na skupiny Dilemma, Slobodná Európa a stále populárnejšiu formáciu Bijou Terrier. „So skupinou Bijou Terrier spolupracovali Horkýže Slíže aj na úspešnom singli Terárium z najnovšieho albumu St. Mary Huana Ganja. Kapela bude súčasťou turné na štyroch koncertoch – okrem Handlovej aj v Topoľčanoch, Michalovciach a Sabinove,“ doplnil Dušan Drobný.

Turné „Horkýže Slíže hľadajú talent! Už 20 rokov“ odštartovalo 28. februára koncertom v bratislavskej Inchebe, kde nitrianska kapela bavila svojím energickým vystúpením vyše päť tisíc fanúšikov. V rámci dvojhodinovej šou ponúkajú Slíže dovedna 30 skladieb a ako už býva zvykom, aj množstvo fórikov. Slovenská časť turné bude pokračovať ešte ôsmimi koncertmi, najbližšou zastávkou bude 5. apríla Martin.

Jarná séria vystúpení ponúka dosiaľ najveľkolepejšie turné v histórii Horkýže slíže. Populárni rockeri navštívia aj susedné Česko a dohromady odohrajú až 40 koncertov. Tie sa vo všetkých mestách konajú v najväčších dostupných priestoroch, najmä v športových halách a zimných štadiónoch, keďže Horkýže Slíže pripravili skvelú šou na netradičnej, veľkej scéne s efektnou videoprojekciou, rozmernými dekoráciami a pyrošou. Vstupenky za 7 eur sú naďalej dostupné v predpredaji v sieti Ticketportal a predávajú sa aj na mieste pred koncertom. 

Vstupenky online tu

Hlavné menu