Smola a Hrušky - Topfest Best of tour 2013

Žáner:
05.04.2013 - 21:00 - 06.04.2013 - 04:00
Smola a Hrušky reggae-punková kapela z pod Tatier vyráža na česko-slovenské turné, ktorým oslávi 15 rokov pôsobenia na scéne.

Predpredaj vstupeniek

Minulý rok na jar vydali piaty album Palec hore, ku ktorému natočili 7 videoklipov a 5 z nich sa dostalo do nominácie na Videoklip roka v ankete Slávik 2012.

„Takéto veci potešia, ale berieme to s nadhľadom. Momentálne sa sústredíme hlavne na nahrávanie v štúdiu a cvičenie v skúšobni. Chceme vydať Bestofku,  nové klipy a priniesť našim fanúšikom ešte kvalitnejšiu a nadupanejšiu koncertnú show. Chceme dať na koncertoch zo seba to najlepšie, aby sme sa fanúšikom odvďačili za ich dlhoročnú podporu a priazeň. Našim najväčším narodeninovým darčekov budú vypredané koncerty, ale máme ešte jedno skromné prianie: Menej spamu a svetový mier ...“, smeje sa spevák Spoko Kramár.

Kapela má čoraz viac českých fanúšikov aj preto sa snaží spolupracovať so susednými kapelami a hrávať tam čo najčastejšie. Tento krát sa spojila s výbornou českou kapelou UDG, s ktorou si sedia muzikantsky aj ľudsky. UDG sa predstaví na Slovensku po prvýkrát v takomto koncertnom rozsahu a veľmi sa tešia na slovenské publikum.

Smola a Hrušky vyrážajú 15.februára na česko-slovenské turné Topfest Best of tour 2013 a odohrajú 22 koncertov. V Čechách to budú opäť miesta, kde si zahrajú po prvýkrát.

HOST
ceska kapela UDG

SUPPORT
Crea Cage
(v ramci projektu podpora mladych kapiel)

VSTUPENKY
Tiketportal.sk
4 eur - predpredaj
5 eur - na mieste

TESIME SA ;)

Hlavné menu