KUBÁNSKA NOC a HAVANA PÁRTY

14.06.2014 - 21:00 - 15.06.2014 - 04:00
Veľký večer pre milovníkov latina a kubánskej hudby. V našom Clube uvidíte hneď 2 veľké hviezdy.

★Veľký večer pre milovníkov latina a kubánskej hudby. V našom Clube uvidíte hneď 2 veľké hviezdy.

★Naposledy Vás roztancoval kubánsky spevák LAZARO, tentokrát to bude kubánska speváčka JANELYS FERNANDEZ DIAZ - spev, maracas, guiro, shaker. Od malička inklinovala k hudbe a svoj hudobný talent rozvíjala u známej kubánskej skladateľky a profesorky spevu Robertiny Morales. Tá Janelys výrazne nasmerovala v jej úspešnej profesionálnej kariére. Bola finalistkou najväčšieho kubánskeho súťažného festivalu CUBA DISCO 2005. S inými svojimi zoskupeniami sa prezentovala nielen na Kube ale aj v Turecku a Francúzsku. Vystupovala aj v popredných havanských kluboch ako napríklad famózna Floridita. Zaspievala si v populárnom televíznom programe Let´s Dance 2011.

★Ďalší majster v latino svete váš obľúbený ★★MARIO LOPEZ★★ so svojimi tanečnicami vás prevedie tanečnými štýlmi ako salsa, bachatta, samba a ďalšími horúcimi a sexi latinskými rytmami. Pre tých z vás, ktorí Maria veľmi nepoznajú iba pripomenieme, že MARIO LOPEZ je majster Slovenska, Európy a Vicemajster sveta v salse.

★Čaká vás aj premietanie fotografiíí z Kuby a počas večera rozdáme ★★100 drinkov CUBA LIBRE★★, ako inak než z originál kubánskeho rumu HAVANA CLUB. A podávať sa bude aj ORIGINÁL MOJITO pripravené tak, ako ho pripravujú na Kube.

★VSTUP: 3 eura

★V rámci LOUNGE BARU do 23:00hod pijete drinky za polovičné ceny. (napr. taká Cuba Libre iba za 1,30e)

VIVA CUBA , tešíme sa na vás

Hlavné menu