Night of Dirty Beats

01.03.2013 - 21:00 - 02.03.2013 - 04:00
Prvý piatok v mesiaci už tradične celovečerná nádielka tej najlepšej tanečnej klubovej hudby v podaní nášho rezidenta Axela Beata..

Bio:
Tento dj pochádzajúci z Dolných Vesteníc, ktoré sa nachádzajú pri Prievidzi sa aktívne venuje djingu už od svojich 15 rokov. Jeho najobľúbenejšie hudobné štýly sú progressive, dutch a tech house. Počas jeho pôsobenia ste ho mali možnosť vidieť a počuť v kluboch ako napríklad Caribic, Element, Shark 2, Matrix, Reset, Extreme, Extasy, Trokadero, Brooklyn, Montana, Diwadlo, Tiki Shadows. V roku 2011 sa po prvý krát postavil aj na festivalové pódium a to na akcii Bee Free.
V roku 2012 pôsobil hlavne v klube Matrix v Kanianke, kde založil seriál akcií pod názvom "Another Dimension", ktoré mali za úlohu spojiť ľudí z PD okresu, ktorí si zamilovali elektronickú hudbu a mohli ste ho vidieť a počuť napríklad v novootvorenom klube New York/PE, alebo taktiež v kluboch ako Kocka/BA,Stred/BN, Life Club/PB, Atlantic/VT, Shangri-La/Humenné, Casey/BA a na festivaloch SunDance/Domaša a Free Summer/Košice.
Raz do mesiaca vychádzali jeho sety pod názvom "House 4 My People", ktoré ste mohli nájsť na Soundcloude a takisto nahrával občas sety pre Beta a DFR rádio.
Momentálne pôsobí ako rezident a produkčný manažér Matrix Clubu v Kanianke, ale stále si nájde čas prezentovať sa aj v iných kluboch (Barracuda/NR,Kocka/BA,Cinema Club/NMnV).
Naj dji: Hardwell, Fedde Le Grand, Nicky Romero, Sander van Doorn.
Hudobné ciele: Šíriť radosť a pozitívnu energiu pomocou sprostredkovania a neskôr aj produkcie hudby.

Hlavné menu