Fíha Tralala so skupinou Baby Band - Preložené na 27. november 2020!

Pre deti
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
-

Na základe protiepidemiologických opatrení ústredného krízového štábu SR sa koncertná šou škriatka "Fíha so skupinou Baby Band" prekladá na piatok, 27. novembra 2020 o 17.00 h v Dome kultúry Prievidza. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.


Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva novú koncertnú šou škriatka Fíha plnú najznámejších hitov! Hudobný zážitok si aj vďaka úžasnej skupine Baby Band a muzikálovým speváčkam (Romana Hudec Orlická a Kristína Adamjak) vychutná celá rodina.

V rámci tohto veselého interaktívneho predstavenia sa deti najskôr opatrne rozcvičia (ROZCVIČKA, UKAZOVAČKY, TANI TANI) a potom sa naučia najnovšiu pieseň LEPORELO. Následne sa vyskúša, či poznajú ovocie (OVOCNÁ PESNIČKA, OVOCNÝ ROCK and ROLL), ochutnajú SLIVKOVÚ PESNIČKU. Potom sa napapajú (AJ JA RÁD PAPAPÁM), vyčistia si zúbky (ZUBNÁ KEFKA), zahrajú sa LETÍ LETÍ či upracú izbičku (VEĽKÉ UPRATOVANIE). Spoznajú i rôzne ZVIERATKÁ, zatancujú si na LÚKE aj pesničku BUM BÁC a BUMBARASA. Napokon, pokiaľ to priestor dovolí, spraví sa s deťmi i VLÁČIK TRALALÁČIK a prostredníctvom pesničky MOST pošleme lásku do celého sveta.

Vstupné: 14,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni DK PD alebo v sieti Ticketportal. Každá osoba (dospelý aj dieťa) musí mať platnú vstupenku!

Fíha, Myšky z knižky a hudobníci skupiny Baby Band sa na vás už veľmi tešia!

Odporúčané akcie