Nedeľa s rozprávkou - Šaško a kráľ

Pre deti
Kultúrny dom Prievidza - KaSS
-

Nemáte program na nedeľné popoludnie? Tak príďte aj deťmi do divadla. Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na ďalšie predstavenie zo série rozprávkových nedieľ, ktoré je určené pre deti i rodiny. Už 24. novembra 2019 o 15.00 h v Dome kultúry sme pre vás pripravili predstavenie pod názvom „Šaško a kráľ“ v podaní Divadla Harry Teater z Banskej Bystrice.


O rozprávke: Interaktívne činoherno-bábkové predstavenie o kráľovi, ktorý vyženie šaška z kráľovstva, aby našiel takú novú rozprávku, akú ešte nikdy nepočul a ani nevidel. Cestou stretáva ďalšie rozprávkové bytosti. Tie predstavujú rôzne typy bábok ako marionety, javajky, maňušky či plošné bábky. Deti sú aktívne zapájané do deja a priamo na javisku s nimi hrajú divadlo. Tak majú možnosť aktívne prežiť príbeh, ktorý zároveň aj samé vytvárajú.


Deti sa budú cítiť ako doma, a to v príjemnom prostredí na vankúšikoch a dekách! A čo ak nebudú môcť obsedieť alebo sa budú báť? Pre tento prípad nebudú chýbať tvorivé dielničky pre všetky neposedné detičky.


Vstupné: 3,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza.


Odporúčané akcie