BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

09.11.2018 - 18:00
V 9. kole SBL - Slovenská Basketbalová Liga privítame na domácej palubovke BK 04 AC LB Spišská Nová Ves. Posledný domáci zápas proti Leviciam bol najlepšou pozvánkou. Vidíme sa v Niké aréne!

Niké aréna, piatok 9. novembra o 18.00 h - štatistický prenos a video prenos

Povedali pred zápasom:

Maroš Helmecy, asistent trénera Prievidze: "Čaká nás druhý zápas v priebehu troch dní, tentoraz na domácej palubovke proti Spišskej Novej Vsi. Verím, že sa nám po zápase so Svitom podarí čo najrýchlejšie zregenerovať a podáme dobrý výkon."

Erich Korfanta, asistent trénera Spišskej Novej Vsi: "Favorit je jasný, Prievidza ma silný tím s výbornou obranou. Navyše v predošlom kole prehrala vo Svite, určite sa bude chcieť pred vlastnými fanúšikmi rehabilitovať. My však necestujeme na zápas v porazeneckej nálade. V Leviciach sme na konci tretej štvrtiny prehrávali o deväť bodov, no vlastnými chybami sme posadili domácich na koňa. A to je náš problém, toto je silná súťaž, my sa jednoducho musíme vyvarovať hluchých chvíľ. Súrne potrebujeme naštartovať Juríčka, dostať ho do zápasového tranzu, v ktorom on potom vie hrať výborne. Zabrať však musí celý tím, len tak môžeme pomýšľať na dobrý výsledok."

zdroj: basketliga.sk

basketbal

 

 

Hlavné menu