O pohár MY Hornonitrianskych novín

21.07.2018 - 08:00 - 21:00
Turnaj v malom futbale pre profesionálnych i amatérskych futbalistov.

Turnaj O POHÁR MY HORNONITRIANSKYCH NOVÍN sa blíži !
V sobotu 21. júla od 8:00 h sa na futbalovom štadióne v Handlovej predstavia tímy z celého Slovenska. Pozvanie prijali aj mužstvá zo Žiliny, Trenčína, Topoľčian, Kremnice, Lučenca ...........predstaví sa 28 tímov !
Bojovať sa bude o trofeje, cenné darčekové predmety, ale najmä o exkluzívny zájazd pre celý tím na vybraný zápas v Európe! Víťazi turnaja O Pohár MY Hornonitrianskych novín sa taktiež budú tešiť z úplne novučičkých dresov.
Najlepší hráč turnaja získa dres Dávida Hancka, ktorý len nedávno absolvoval superprestup do talianskej Fiorentiny. Najlepší brankár sa bude tešiť z dresu trenčianskeho AS a takisto rodáka z hornej Nitry – Igora Šemrinca.
Hrať sa bude v štyroch skupinách 4+1 na štyroch ihriskách, hrací čas bude 1x15 minút.
Postup z každej skupiny si vybojujú štyri najlepšie celky, ktoré budú hrať KO systémom až kým nespoznáme úplného šampióna a držiteľa trofeje.

O pohár MY Hornonitrianskych novín

Program turnaja O Pohár MY Hornonitrianskych novín (1 x 15 min.)

Ihrisko 1 (8:00 – 14:00)

SKUPINA A

Koma (Rastislav Daniš)

Načo Názov (Jozef Fazika)

L-Trade Zvolen (Martin Lacko)

FC Alko-JN Club (Tomáš Daňo)

MFK Handlová B (Martin Uríček)

Galacticos (Richard Zmajkovič)

Jantar Wood (Peter Širáň)

 

Program zápasov: 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5, 1 – 2, 6 – 4, 7 – 3, 5 – 6, 3 – 1, 4 – 7, 2 – 3, 7 – 5, 1 – 4, 5 – 1, 4 – 2, 6 – 7, 2 – 5, 1 – 6, 3 – 4, 6 – 2, 5 – 3, 7 – 1

Načo Názov - Jantar Wood

L-Trade Zvolen – Galacticos

FC Alko-JN Club - MFK Handlová

Koma - Načo Názov

Galacticos - FC Alko-JN Club

Jantar Wood - L-Trade Zvolen

MFK Handlová B – Galacticos

L-Trade Zvolen - Koma

FC Alko-JN Club - Jantar Wood

Načo Názov - L-Trade Zvolen

Jantar Wood - MFK Handlová B

Koma – FC Alko-JN Club

MFK Handlová B – Koma

FC Alko-JN Club - Načo Názov

Galacticos - Jantar Wood

Načo Názov - MFK Handlová B

Koma - Galacticos

L-Trade Zvolen - FC Alko-JN Club

Galacticos - Načo Názov

MFK Handlová B - L-Trade Zvolen

Jantar Wood – Koma

 

Ihrisko 2 (8:00 – 14:00)

SKUPINA B

Joga Bonito (Patrik Štefanec)

Stavdom (Adam Vido)

Old Boys Gewis (Igor Diškanec)

FK Janova Lehota (Dušan Karásek)

Tiki Taka (Michal Malý)

ARKÁDIA 1FC Žilina (Michal Kubošek)

No Name Team Prievidza (Ján Bránik)

 

Program zápasov: 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5, 1 – 2, 6 – 4, 7 – 3, 5 – 6, 3 – 1, 4 – 7, 2 – 3, 7 – 5, 1 – 4, 5 – 1, 4 – 2, 6 – 7, 2 – 5, 1 – 6, 3 – 4, 6 – 2, 5 – 3, 7 – 1

Stavdom - No Name Team Prievidza

Old Boys Gewis - ARKÁDIA 1FC Žilina

FK Janova Lehota - Tiki Taka

Joga Bonito – Stavdom

ARKÁDIA 1FC Žilina - FK Janova Lehota

No Name Team Prievidza - Old Boys Gewis

Tiki Taka - ARKÁDIA 1FC Žilina

Old Boys Gewis - Joga Bonito

FK Janova Lehota - No Name Team Prievidza

Stavdom - Old Boys Gewis

No Name Team Prievidza - Tiki Taka

Joga Bonito - FK Janova Lehota

Tiki Taka - Joga Bonito

FK Janova Lehota – Stavdom

ARKÁDIA 1FC Žilina - No Name Team Prievidza

Stavdom - Tiki Taka

Joga Bonito - ARKÁDIA 1FC Žilina

Old Boys Gewis - FK Janova Lehota

ARKÁDIA 1FC Žilina – Stavdom

Tiki Taka - Old Boys Gewis

No Name Team Prievidza - Joga Bonito

 

Ihrisko 3 (8:00 – 14:00)

SKUPINA C

1.FC Bioharmonia Topoľčany (Oto Hodál)

MFK Handlová A (Martin Uríček)

Slovan Team Priwitz (Peter Šurkala)

7edma Patrioti (Jozef Hološka)

OŠK Brehy (Jozef Gaži)

KERAM Lučenec (Peter Šulek)

ŠKF Kremnica (Igor Hovorič)

 

Program zápasov: 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5, 1 – 2, 6 – 4, 7 – 3, 5 – 6, 3 – 1, 4 – 7, 2 – 3, 7 – 5, 1 – 4, 5 – 1, 4 – 2, 6 – 7, 2 – 5, 1 – 6, 3 – 4, 6 – 2, 5 – 3, 7 – 1

MFK Handlová A - ŠKF Kremnica

Slovan Team Priwitz - KERAM Lučenec

7edma Patrioti - OŠK Brehy

1.FC Bioharmonia Topoľčany - MFK Handlová A

KERAM Lučenec - 7edma Patrioti

ŠKF Kremnica - Slovan Team Priwitz

OŠK Brehy - KERAM Lučenec

Slovan Team Priwitz - 1.FC Bioharmonia Topoľčany

7edma Patrioti - ŠKF Kremnica

MFK Handlová A - Slovan Team Priwitz

ŠKF Kremnica - OŠK Brehy

1.FC Bioharmonia Topoľčany - 7edma Patrioti

OŠK Brehy - 1.FC Bioharmonia Topoľčany

7edma Patrioti - MFK Handlová A

KERAM Lučenec - ŠKF Kremnica

MFK Handlová A - OŠK Brehy

1.FC Bioharmonia Topoľčany - KERAM Lučenec

Slovan Team Priwitz - 7edma Patrioti

KERAM Lučenec - MFK Handlová A

OŠK Brehy - Slovan Team Priwitz

ŠKF Kremnica - 1.FC Bioharmonia Topoľčany

 

Ihrisko 4 (8:00 – 14:00)

SKUPINA D

FC Kapor (Patrik Karásek)

Atletico Novejsa (Tomáš Lupták)

Gipsy Pata (Jozef Pilo)

TNF Mia San Mia (Ladislav Idrányi)

FC GB Minners (Lubo Strapák)

Extrowert PE (Štefan Bilas)

FC Baník Prievidza (Robert Šuník)

 

Program zápasov: 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5, 1 – 2, 6 – 4, 7 – 3, 5 – 6, 3 – 1, 4 – 7, 2 – 3, 7 – 5, 1 – 4, 5 – 1, 4 – 2, 6 – 7, 2 – 5, 1 – 6, 3 – 4, 6 – 2, 5 – 3, 7 – 1

Atletico Novejsa - FC Baník Prievidza

Gipsy Pata - Extrowert PE

TNF Mia San Mia - FC GB Minners

FC Kapor - Atletico Novejsa

Extrowert PE - TNF Mia San Mia

FC Baník Prievidza - Gipsy Pata

FC GB Minners - Extrowert PE

Gipsy Pata - FC Kapor

TNF Mia San Mia - FC Baník Prievidza

Atletico Novejsa - Gipsy Pata

FC Baník Prievidza - FC GB Minners

FC Kapor - TNF Mia San Mia

FC GB Minners - FC Kapor

TNF Mia San Mia - Atletico Novejsa

Extrowert PE - FC Baník Prievidza

Atletico Novejsa - FC GB Minners

FC Kapor - Extrowert PE

Gipsy Pata - TNF Mia San Mia

Extrowert PE - Atletico Novejsa

FC GB Minners - Gipsy Pata

FC Baník Prievidza - FC Kapor

OSEMFINÁLE

(15:00 – 16:00)

Ihrisko 1

1A – 4B

2A – 3B

Ihrisko 2

3A – 2B

4A – 1B

Ihrisko 3

1C – 4D

2C – 3D

Ihrisko 3

3C – 2D

4C – 1D

ŠTVRŤFINÁLE

(16:00 – 17:00)

Ihrisko 1

1A/4B - 2C/3D

Ihrisko 2

4A/1B - 3C/2D

Ihrisko 3

1C/4D - 2A/3B

Ihrisko 4

4C/1D - 3A/2B

SEMIFINÁLE

(17:00 – 18:00)

Ihrisko 1

1A/4B - 2C/3D –– 4C/1D - 3A/2B

Ihrisko 2

4A/1B - 3C/2D ––- 1C/4D - 2A/3B

O 3. MIESTO

(18:00 – 18:30)

Ihrisko 1

Porazení semifinalisti

FINÁLE

(18:30 – 19:00)

Ihrisko 1
Víťazi semifinále

POZOR: Časy sú len orientačné!


 

 

Hlavné menu