ŠANCA PRE KAŽDÉHO - deň športu

20.06.2014 - 09:30 - 15:00
V piatok 20. júna ožije Námestie slobody športom. Mesto Prievidza, CVČ Spektrum, Fórum detí a mládeže a Komisia športu pripravila pre malých a veľkých obyvateľov mesta deň plný športu, pohybu a zábavy.

Pre deti, mládež a ich rodičov sú pripravené vystúpenia a ukážky rôznych športových klubov a skupín napr. bikeri, karate, moderná gymnastika, raketoví modelári, netradičné športy, fitnes, interkros, futsal, frisbee a veľa iných. V pripravených stanovištiach si budú môcť sami vyskúšať tradičné aj netradičné športy a získať informácie o nich. Pripravili sme pre návštevníkov aj bohatý sprievodný program v ktorom vystúpia rôzny speváci a tanečníci. Hosťom podujatia je hudobná skupina KAPELLKA, ktorá vystúpi na záver podujatia. Podujatím chceme spropagovať mládežnícky šport medzi deťmi, mládežou a obyvateľmi mesta, oboznámiť ich s rôznymi druhmi športov v našom meste a zapojiť do športovania, aktívneho a zdravého trávenia voľného času čo najviac mladých ľudí.
Ak aj vy športujete a chcete spropagovať svoj šport, môžete prísť na námestie. Stačí keď sa spojíte s organizátorom t.č. 0907 24 76 53.
Príďte si v piatok 20. júna spolu s nami zašportovať.

Hlavné menu