Úrad práce organizuje burzu práce a informácií

27.11.2013
Úrad práce organizuje burzu práce a informácií

Úrad práce pozýva na burzu práce a informácií, ktorá sa bude konať 28. novembra od 9.30 do 16. h v prievidzskej Niké aréne.

 

Medzi vystavovateľmi sa budú prezentovať stredné školy, vysoké školy a mládežnícke organizácie. Študenti sa dozvedia o možnostiach letných brigád, študentských stáží a pobytov v zahraničí.

O záujem študentov stredných škôl, ktorí neplánujú pokračovať vo vysokoškolskom štúdiu, budú prejavovať záujem personálne agentúry a tiež zamestnávatelia, ktorí budú prezentovať svoje výrobné činnosti a ponúkať voľné pracovné miesta.

„Medzi zamestnávateľmi budú najmä spoločnosti, ktoré plánujú reálne prijímať nových zamestnancov v krátkom čase a tiež s nami spolupracujú a ponúkajú voľné pracovné miesta,“ objasnil riaditeľ prievidzského úradu práce Radko Gavliak.

Samostatným vystavovateľom bude Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prievidza, ktorý bude prezentovať napríklad aj príspevky na zamestnávanie a vytváranie nových pracovných miest alebo na začatie podnikania pre uchádzačov o zamestnanie.

„Na burze práce a informácií radi privítame uchádzačov o zamestnanie a širokú verejnosť, ako aj rodičov žiakov a študentov,“ povedal Gavliak s tým, že podľa záujmu návštevníkov sa môže burza predĺžiť.

Ďalšie správy