Quantcast

Krabička na servítky technikou dekupáž - kreatívny workshop creActive

Workshop - Prednáška
Montážna 15, Prievidza
Od do

Nezmeškajte kreatívny workshop a pridajte sa k nám. Ozdobíme si krabičku na servítky, ukážeme si základnú techniku, ktorú môžete aplikovať na iné predmety a materiály. Už sa nemusíte báť, že by nejaká vec v interiéri vášho domova nezapadala do vášho štýlu. Spolu si „tvorivo zrecyklujeme“ krabičku na servítky.

Krabičku na servítky si za asistencie našej lektorky pretvoríme pomocou techniky dekupáž a krakelovanie. Nikdy ste s týmito technikami nepracovali? Teraz sa to naučíte. A nebojte sa ničoho, kurz je vhodný pre začiatočníkov.

Z kurzu si zo sebou zoberiete hotový výrobok.

Cena kurzu: 10€.

Počet miest na kurze je 6 osôb.
(V prípade väčšieho záujmu zopakujeme kurz v ďalších termínoch.)

Na workshop si zoberte šikovné ruky a tvorivú náladu, nič iné potrebovať nebudete. O materiál a občerstvenie počas kurzu sa postaráme my.

Workshop sa koná v budove obchodu creActive.
Nájdete nás v priemyselnej zóne za Zváračskou školou Mokrý.
Adresa: Montážna 15, 971 04 Prievidza

Ak máte záujem zúčastniť sa kurzu, napíšte nám e-mail na kurzy@creactive.sk, pripojte aj vaše kontaktné údaje. Prihlásiť sa môžete aj osobne, počas návštevy nášho obchodu na Montážnej ulici.

Uprednostňujeme platbu za kurz úhradou vopred prevodom na účet, aby sme vám mohli vystaviť faktúru. Týmto spôsobom si svoje miesto na kurze zarezervujete.

Ak máte ďalšie otázky, prosím napíšte nám mail na kurzy@creactive.sk alebo nám zavolajte na číslo +421 948 173 390.

Už teraz sa na všetkých kreatívcov tešíme.

Odporúčané akcie