Prečo potrebujem pracovať s vnútorným dieťaťom.

Workshop - Prednáška
O.z. Lepšie ja, ul. Mišíka 19A, Prievidza
-

Faktom je, že väčšina takzvaných dospelých nie sú vôbec dospelí. Všetci starneme. To môže urobiť ktokoľvek s trochou šťastia. Z psychologického hľadiska to však nie je dospelosť. Len sa snažíme ako deti napodobňovať dospelých. Začneme nosiť obleky, zmeníme spôsob reči, trváme na rešpekte. Vo vnútri sme ale ustráchaní, že čo keď...čo keď sa niečo stane, čo keď to nedokážem, čo keď je ten druhý lepší, čo keď budem odmietnutý. Trpíme strachom a snažíme sa to zakryť. Silnými rečami, výkonom, pozíciou, autom. V poslednom čase aj hraním sa na bezhraničnú lásku a pozitivitu. Zase len zo strachu. Lebo karma….
Ak ťa už nebaví sa skrývať, robiť veci zo strachu, pozývame ťa na cestu nájdenia svojho autentického ja. Ťažko to urobiť, keď nepríjmeme toho, kým sme boli, kým sme si navliekli oblek a zmenili sme sa na dospelého. Odhodili sme nabok to dieťa, ktorým sme boli. Len ono si ozaj pamätá kým sme. Len ono nás ozaj pozná. Len ono nás môže zbaviť nášho strachu.

Ak vás téma zaujala, prihláste sa cez FB alebo na oz.lepsieja@gmail.com minimálne deň pre seminárom. (seminárov je viac, pozrite si na FB O.z. Lepšie ja. Počet miest je veľmi limitovaný! Príspevok na prenájom priestorov je €5.

Odporúčané akcie