Na sídlisku Kopanice pribudne obchod

Obyvatelia sídliska Kopanice sa dočkali. Ešte pred Veľkou nocou bude spustená prevádzka potravín Fresh na Gorkého ulici 38.

Majiteľ  vznikajúcej pobočky potravín Fresh v tejto veci uviedol, že „záujem verejnosti o zriadenie obchodu vnímam už dlhodobo. Podpisová akcia ľudí za zriadenie potravín ma v mojom presvedčení iba utvrdila. Rozhodli sme sa preto spustiť novootvorenú prevádzku už v začiatkom tohto roka. Momentálne upravujeme interiéry budúceho obchodu tak, aby poskytol čo najväčší komfort zákazníkom. V prípade záujmu zo strany verejnosti bude náš obchod otvorený do 22.00 h.“ Na tomto sídlisku ľudia už dlhodobo pociťujú nedostatok služieb v oblasti obchodu. Róbert Pietrik jeden zo zainteresovaných v tejto problematike pripomenul, že „ako obyvateľ Kopaníc som bol nespokojný s nedostatkom obchodov práve na našom sídlisku. V minulosti sa vybudovali veľké predajné reťazce priamo v centre mesta, ale na našom sídlisku sa doposiaľ neudialo vôbec nič. Aj preto som pociťoval potrebu zmeniť túto situáciu. Najmä seniori zo sídliska otvorenie prevádzky potravín môžu iba privítať.

Obyvatelia sídliska Kopanice vyjadrili záujem o zriadenie predajne potravín v tejto lokalite už viac krát. Ľudia sa už dlhodobo dožadujú zriadenia prevádzky predajne potravín rôznymi spôsobmi, doposiaľ však  neúspešne. Na tento problém poukázali aj formou zbierania podpisov pod vyjadrenie záujmu, ktorý mal prípadných podnikateľov presvedčiť o opodstatnenosti otvorenia potravín.

Hlavné menu