Noc divadiel 2020

Divadlá
Prievidza
-

Noc divadiel sa koná každoročne, vždy tretiu novembrovú sobotu, keď program v divadlách na celom Slovensku plynie až do neskorej noci. Divadlá, kultúrne centrá, umelecké školy a ďalšie kultúrne priestory mali otvoriť 21. novembra dvere a zákulisia počas večerných a nočných hodín, aby demonštrovali svoju otvorenosť novým podnetom a inšpiráciám. Pre súčasnú situáciu spojenú s celosvetovou pandémiou však ich brány ostanú divákom zatvorené.


Napriek tomu, že diváci sa nebudú môcť pohodlne usadiť do sedadiel svojho obľúbeného divadla, nechceme vynechať tento ročník Noci divadiel. Divadlá už teraz pracujú na tom, aby svojim divákom mohli priniesť program aspoň v online podobe. Online program tak ponúkne možnosť dostať obsah aj k divákom, ktorí by sa k nemu za bežných okolností nedostali. Diváci naprieč celým Slovenskom si tak budú môcť pozrieť všetko, čo divadlá pripravili pod heslom Stále sme tu!


Sledujte našu webovú stránku a stránku na Facebooku, kde si už 21. novembra 2020 môžete vychutnať dostupný online program.


https://www.facebook.com/Noc.divadiel


Tešíme sa, že budete aj tento rok s nami. Ďakujeme!

Odporúčané akcie