Quantcast

Filmový festival Jeden svet 2021

Filmový klub
Prievidza
Od do

Sedem dní nabitých tým najlepším zo sveta dokumentov, podnetnými diskusiami, živými stretnutiami, výstavami, aj interaktívnymi prehliadkami. Aj o tom bude 22. ročník Jedného sveta.


Pre tých z vás, ktorí s nami nebudú môcť byť v bratislavských kinosálach, po veľkom úspechu prvého online ročníka, ponúkneme online projekcie vybraných dokumentov. Jeden svet si prvýkrát vychutnáte na veľkom filmovom plátne, aj z pohodlia vašich obývačiek.


❗Buďte pri tom s nami a chyťte si svoje miesto vďaka zvýhodneným permanentkám (v špeciálnej cene len do 12. októbra):

https://www.jedensvet.sk/permanentky21/


Permanentky budú platné pre vstupy v kinosálach, aj online projekcie (len z územia Slovenskej republiky).


Jeden svet tento rok vyzýva - Buďme v kontakte:


💢 s ľuďmi, ktorí v živote mali inú štartovaciu čiaru alebo sa narodili do krajiny, z ktorej niet iného východiska, ako utiecť do neznáma;


💢 s ľuďmi, ktorí aj v 21. storočí musia v boji za demokraciu a slobodu riskovať svoje životy;


💢 so ženami, ktoré kvôli prísnej legislatíve musia podstúpiť nebezpečné zákroky ohrozujúce ich životy ale aj ženami, ktorých životným poslaním je bojovať za práva iných žien;


💢 s divákmi, ktorí majú sťažené podmienky v prístupe ku kultúre a k filmu, ako sú ľudia so zrakovým a sluchovým znevýhodnením, seniori, cudzinci, azylanti, ľudia bez domova, či rodičia na materskej dovolenke;


💢 v neposlednom rade so samými sebou, so svojimi vnútornými túžbami, radosťami, starosťami a s umením, ktoré robí naše životy krajšími!


Bratislavské projekcie, obohatené o stretnutia s filmármi a ďalšie špeciálne bonusy, sa uskutočnia v Kino Lumiére, Artkino za zrkadlom, kino Klap Filmovej televíznej fakulty VŠMU, Nová Cvernovka, A4 - nultý priestor a na Filozofickej fakulte UK.


Vidíme sa 5.-11.novembra v Bratislave aj virtuálne po celom Slovensku! Pozvite aj svojich kamarátov a rodinu, nech im neunikne nič dôležité.


#budmevkontakte

Odporúčané akcie