Foto: Interiér a exteriér "Titanik" PROCentrum - Prievidza - Obchodné centrum

31.1.2020 admin
Foto: Interiér a exteriér "Titanik" PROCentrum - Prievidza - Obchodné centrum

Zajtra sa otvára Procentrum, obchodné centrum v centre mesta Prievidza. Budova bývalého "Titaniku". Pri otvorení tam budú otvorené prevádzky: Poštová banka (otvára 3.2.), potraviny Kraj - moderné slovenské potraviny, Café & Bistro Merlo, reštaurácia U Zlatej Sovy, 101 drogéria, kvetinárstvo. V priebehu približne mesiaca by mala pribudnúť predajňa Orange a značková pánska móda. Nachádza sa tam aj drobná expozícia Hornonitrianskeho múzea. Je tam ešte 6 priestorov, ktoré sú prenajaté, ale čo tam bude sa nám nepodarilo zistiť. 

Obchodné centrum má k dispozícii celkovo 250 parkovacích miest, z ktorých 70 je privátnych - neverejných. Ostatné parkovacie miesta sú buď už na vybudovanom vonkajšom priestranstve na ľavej strane od obchodného centra, alebo v podzemnej garáži, prípadne po pravej strane centra. Parkovanie bude spoplatnené, nakoľko v centre mesta je regulované parkovanie, a preto tieto parkovacie miesta nebudú výnimkou....(cez víkend by malo byť zadarmo)

Obchodné centrum je sprístupnené približne z polovice. Druhá časť sú technické priestory, a už prenajatá funkčná časť.

Každá prevádzka bude mať pre Vás prekvapenie. Otvorené bude od 8:00 - 18:00

Café & Bistro Merlo - druhá prevádzka Café Merlo otvára  10,00 hodine. Ochutnať môžete vynikajúcu kávu značky Kaffa, zároveň vás pozýva na ochutnávku modranských vín s odborným výkladom, ktorá bude prebiehať od 13,00 do 18,00 h. Ponúkané vínko bude zdarma.

Ďalšie fotoreporty